İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Brawl Stars Mod Apk 35.179 indir

Brawl Stars Mod Apk 35.179 indir
0

Epik bir battle royale ve takım deathmatch çizgi film dövüş oyunu edinmek için Android için Brawl Stars mod APK – en son sürümü indirin. Önümüzde tonlarca eğlence var.

Brawl Stars Mod APK 35.179 Bilgisi

Uygulama ismi Brawl Stars
İşletim Sistemi Android 4.3+
Son sürüm 35.179
Google Play Bağlantısı com.supercell.brawlstars
Fiyat Bedava
Boyut 148.09 Mb
Mod Sınırsız para, değerli taşlar
Kategori Aksiyon

Agresif tarafınızı ortaya çıkarmak ister misiniz? Bu devasa kavga dövüş oyununda sonuna kadar takım tabanlı bir savaşa girmek için Brawl Stars mod APK’sini indirin. Kilidi açılacak tonlarca dövüşçüyle, bu destansı oyunu arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla çevrimiçi oynamayı seveceksiniz.

Kim en az arada bir halkın muazzam bir yumruk yumruğunu deneyimlemek istemez ki? Brawl Stars’da, aksiyonu sokaklara çıkarır ve rakiplerinizi alt etmek için arkadaşlarınızla takım olursunuz. 3V3 dövüşleri oynayın veya daha fazla aksiyon almak için devasa Battle Royale moduna dalın.

Her biri kendi benzersiz silahlarına ve imza hareketlerine sahip, kilidini açacak çok sayıda kavgacı var. Çeşitli oyun modlarında sizi saatlerce eğlendirecekler.

İçinizdeki karanlık tarafı şimdi serbest bırakın ve bu inanılmaz derecede eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunu mobil cihazlara indirin.

Gece boyunca kavga

Kavga etmek ve dövüşte değerinizi kanıtlamak istiyorsanız, o zaman bu sizin için nihai oyundur. Brawl Stars apk, şu anda mobil cihazlarda en bağımlılık yapan ve eksiksiz dövüş oyunlarından biridir. Benzersiz imza hareketlerinin miktarı, çeşitli karakterler ve çeşitli farklı oyun modları, size unutulmaz bir oyun deneyimi sunmak için birleşecek.

Çeşitli oyun modları: Toplamda, oynanabilecek beş oyun modu ve özel etkinlikler vardır. Rakip takımdan daha fazla jeton toplamanız ve tutmanız gereken basit 3V3 oyun modları vardır ve yıldızları tutmanız ve düşman takım tarafından alıkonulmaması gereken ödül oyunları vardır. Bunun da ötesinde, soygun görevleri ve düşmanlarla tekli veya ikili modda mücadele edebileceğiniz bir battle royale oyun modu da var.

Çeşitli oyun modları, bu oyundan asla sıkılmamanızı sağlar. Hepsinde ustalaşmak çok fazla pratik gerektirir. Ne gerekiyorsa alacak mısın?

Büyük dövüşçü koleksiyonu: Oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, epik özel yeteneklere sahip yeni ve geliştirilmiş dövüşçüleri sürekli olarak açabilmenizdir. İlerledikçe, karakterleriniz için yeni hareketlerin ve görünümlerin kilidini de açabilirsiniz. İşlerin her zaman gelişmesini sağlamak için yeni içerik bırakan düzenli güncellemeler vardır, böylece asla durgun bir noktaya ulaşamazsınız.

Sıralarda yükselin: Oynayıp ilerledikçe, dünyanın en iyi oyuncusu olana kadar kademeli olarak yerel ve ardından bölgesel liderlik tablolarında tırmanmaya başlayacaksınız! Dünyanın geri kalanına karşı yarışın ve bölgenizde şampiyon olun ve ardından kavga becerilerinizle tüm gezegene hükmedin. Yarışma her zaman eğlencelidir ve oynarken size nişan alabileceğiniz bir şey verir.

Arkadaşlarınızla takım oluşturun: Okuldan veya işten arkadaşlarınızla oyun boyunca oynayın ve savaş alanında rakiplerinize hükmedin. Destansı bir ekip oluşturun ve seviye atladıkça ve giderek daha güçlü hale geldikçe birbirinizi destekleyin. Bu, başka hiçbir Android oyununun sağlayamayacağı bir ekip çalışmasıdır.

Oynaması ücretsiz: Oyunda gerçek parayla satın alınması gereken bazı öğeler olmasına rağmen, oyunun büyük bir kısmı oynamak ve eğlenmek için tamamen ücretsizdir. Çoğunlukla, bir kuruş harcamadan veya çok fazla reklam izlemeden oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Brawl Stars Mod APK – Sınırsız Para, Değerli Taşlar, Biletler

Oyunu biraz daha avantajlı mı oynamak istiyorsunuz? Oyunun başından itibaren her şeyi satın alma ve kilidini açma ek bonusuyla birlikte Brawl Stars apk’nın tam deneyimini yaşamak için Sınırsız Para, Taşlar, Biletler modunu indirin.

Brawl Stars 35.179 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

brawl-stars-35.179.apk (148.20 Mb)

Brawl Stars Mod APK 33.118 – Özel Sunucu indir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para
  • Sınırsız taşlar
  • Sınırsız bilet
Brawl Stars Mod APK 33.118 Mod indir [188 MB]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap