İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Block Craft 3D Mod APK 2.13.11 indir

Block Craft 3D Mod APK 2.13.11 indir
0

Android için Block Craft 3D Mod APK Son Sürüm’ü ücretsiz indirin. İnşa yaratıcılığınızı ifade edin ve çarpıcı sanat eserleriyle yeni rekorlar kırın.

Block Craft 3D Mod 2.13.11 Apk Bilgileri

Uygulama İsmi Block Craft 3D
İşletim Sistemi Android 4.0.3+
Son sürüm 2.13.11
Google Play Bağlantısı com.fungames.blockcraft
Fiyat Bedava
Boyut 72.33 Mb
Mod Sınırsız para
Kategori Simülasyon

Minecraft’ı seven, ancak parasını bu kadar basit bir oyun için harcamak istemeyenler için işte sizin için doğru seçim. Block Craft 3D, herkesin keyif alabileceği en iyi Minecraft benzeri kopya oyunudur. İnşa et, yok et, hayatta kal, paylaş ve geliş!

Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca farklı bina seçeneği sunuyor. Hayal gücünüzün çıldırmasına izin verin ve istediğinizi yapın. Olasılıklar sınırsızdır. Elinizin altında gerekli tüm malzemelere sahipsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, yarattıklarınızı hayal etmek ve inşa etmek!

Kaynakları toplayın ve aklınızdaysa bir başyapıt yapın. Tüm bunlara ek olarak sanat eserlerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Kim bilir, belki çalışmanızı kopyalamak isteyen büyük bir izleyici kitlesi toplayacaksınız.

Android için Block Craft 3D’yi indirin ve tüm yaratıcı eğlenceyi yaşayın.

Temel Özellikler / Oynanış

Kullanıcı dostu – İşte yüksek çözünürlüklü grafikler sayesinde bulabileceğiniz en iyi oyun uygulamalarından biri. Çok oyunculu seçeneğin mevcut olması, arkadaşlarınızla etkileşim kurma fırsatınız olduğu için oynamayı daha ilham verici hale getirir. Ayrıca, oyundaki iyi kümelenmiş özellikler ve basit detaylar sayesinde oyunda gezinmek basit bir iştir.

Çeşitlilik – Oyundaki yapı taşlarına ek olarak, bir evcil hayvan seçme konusunda eşsiz bir fırsata sahip olacaksınız. Çarpıcı bloklar elde etmek için çocukluk arzularınızı yerine getirmek, asla sinirlerinizi serinleten evcil hayvan bulunmayan bir binaya sahip olmakla tamamlanmayacaktır. Evcil hayvanınız için bir kedi, fil veya köpek seçebilirsiniz.

Yaratıcılığınızla Öğrenme – Oyunun ana kuralları olarak sınırsız yaratıcılığa sahip olduğunuzda, eylemlerinizden öğrenirsiniz. Oyunda bazı kaliteli zamanları atlayarak kolaylıkla eğlenceli bir şehir kurun. Ayrıca, iç yapı tasarımları hakkında daha fazla bilgi edinir ve kaliteli işleri kolaylıkla halledersiniz.

Tüm bunların yanı sıra, her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, küçük bir yaratıcı yapı arzuluyorsanız, Android’inizi çıkarın. Şimdi, Block Craft 3D size arkadaşlık etmek için burada olduğu sürece hayatınızda bir an bile can sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Ek olarak, internet bağlantınız olduğu sürece, yakın arkadaşlarınızla bile oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bir sürü yaratıcı karışım için arkadaşlarınızla birlikte etiketleyin. Daha önce hiç görülmemiş bir Ütopya bile yapabilirsiniz. İki kafa bir araya geldiğinde neler yapılabileceğini hayal edin.

Block Craft 3D Hileli Mod APK

Standart oyunu kullanmanın yanı sıra, oyunun sınırsız bir sürümünü deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, yaratıcılığınızı tam olarak kontrol edebilmeniz için Block Craft 3D Mod APK ücretsiz indirmeye ihtiyacınız olacak. Sınırsız özelliklere erişim, işi çok kolay bir şekilde yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli ekipmanı yapmanıza yardımcı olur.

Sonuç

Block Craft 3D Mod APK sınırsız jeton, oyuncuların oyunun daha kolay bir sürümünü deneyimlemelerini sağlar.

Sizi neşelendiren büyüleyici grafiklerle çeşitli bloklar oluşturmada çeşitlilik yaşadıkça anılar yeniden canlanıyor. Ortaya çıkan oyun deneyimi ölmek için bir şeydir ve yardım edemezsiniz ama oyuna bağımlı hale gelirsiniz.

Son olarak, uzmanlığınızı arkadaşlarınızla paylaşmak unutulmaz bir yöndür. Daha da heyecan verici ve sınırsız deneyimler için onları dünyanıza davet edin.

Block Craft 3D 2.13.11 APK Original

Google Play’deki orijinal sürüm

block-craft-3d-2.13.11.apk (72.33 Mb)

Block Craft 3D 2.13.10 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para
Block Craft 3D 2.13.10 Mod indir [72 MB]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap