İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar
  3. Backup4All Lite 8.9 (Yedekleme Yazılımı) – Ücretsiz Lisans

Backup4All Lite 8.9 (Yedekleme Yazılımı) – Ücretsiz Lisans


Backup4All Lite sürüm 8.9 için ücretsiz bir lisans alın. Çok işlevli yazılım Backup4All Lite, değerli bilgisayar kullanıcı verilerini otomatik olarak tam veya kısmi kayıplardan koruyarak yedekleme gerçekleştirir.

Backup4 All Lite’ın sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzü, acemi kullanıcılar için mükemmeldir ve bilgisayarınızın yedeklerini kolayca oluşturmanıza yardımcı olur. Bir bilgisayar arızası veya Windows işletim sisteminde ciddi hatalar olması durumunda veri yedeklemesinden bilgileri kurtarın.

Ücretsiz Backup4All Lite lisansı nasıl alınır

  1. Buradan Teklif sayfasını açın veya alternatif bir sayfaya gidin , adınızı, e-posta adresinizi girin, gizlilik politikasını kabul ettiğiniz ve haber bültenini almaya hazır olduğunuz kutuyu işaretleyin, robot olmadığınızı onaylayın, ardından ” ÜCRETSİZ ANAHTARI AL “ düğmesine tıklayın ve belirtilen posta kutusuna ürün anahtarını alın.
  2. Backup4 All Lite sürüm 8.9’u indirin ve programı güncellemeden bilgisayarınıza kurun:
  3. Anahtarı alınan mektuptan kopyalayıp yapıştırın, adınızı girin, şartları kabul edin ve ” Etkinleştir “ düğmesini tıklayın .

İşletim sistemi desteği : Windows 10 , 8, 7, Vista, XP SP3 (32 veya 64-bit) 3 . Programı ilk kez başlatırken, ” Ürün anahtarını girin ” düğmesine basın .

Backup4All Lite Ücretsiz Lisansının Özellikleri

  • Tek bir bilgisayarda ömür boyu lisans sürüm 8.
  • Programın 8.x serisinin yeni sürümlerine ücretsiz yükseltme.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.
Yorum Yap

Yorum Yap