1. Ana Sayfa
  2. Android

B612 Mod APK 11.3.15 indir

B612 Mod APK 11.3.15 indir
0

En iyi özçekimleri almak ve bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak istiyorsanız, android için B612 Mod APK en son sürüm ücretsiz indirin. İndirdikten hemen sonra çarpıcı fotoğraflar çekmeye başlayın.

B612 Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı B612
Güncelleme Tarihi 1 Eylül 2022
Uyumluluk Android 4.3+
Son sürüm 11.3.15
Boyut 96.58 Mb
Özellik Tüm Kilitler Açık
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici SNOW, Inc.
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.linecorp.b612.android

B612 Mod APK İndir – Son Sürüm

B612 Pro APK, kolayca çarpıcı resimler ve videolar oluşturmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır! En son sürümü indirin ve birçok özelliğin keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

B612 Android APK indir

B612 Nedir?

Bu gün ve yaşta, istediğimiz zaman selfie ve fotoğraf çekebiliyoruz. O zamanlar sadece fotoğrafınızı çekmek saatler sürerdi. Ancak teknolojinin ilerlemesi sayesinde, saniyeler içinde kalıcı hatıralar alabiliyoruz. Buna rağmen, geliştiriciler hala bize çarpıcı fotoğraflar çekmemiz için daha fazla neden vermenin yollarını arıyor.

B612 Android APK - Efekt ve Filtre
Super duper cool film, retro filter, bling effect

B612, SNOW tarafından oluşturulmuş bir kamera filtresi ve güzellik uygulamasıdır. Bu, muhtemelen 500 milyondan fazla yükleme ile Google Play Store’da en çok indirilen uygulamalardan biridir! Bu uygulamanın ne yaptığını merak ediyorsanız, temel olarak tonlarca filtre, çıkartma ve hatta müzik videosu kullanmanıza izin veren hepsi bir arada bir kamera uygulaması!

B612 Uygulamasına Giriş

Teknolojinin ilerlemesi, bugün saniyeler içinde fotoğraf çekmemize izin verdi. Bunun yanı sıra, bazı çarpıcı uygulamalarla artık birçok filtre kullanabilir, videoları düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabiliriz. Çarpıcı şaheserler yaratmak için artık Photoshop uzmanı olmamıza da gerek yok.

b612 mod apk Hepsi Bir Arada Düzenleme
Hızlı ve kolay profesyonel düzenleme özellikleri

Artık B612 APK gibi uygulamalar sayesinde her şeyi yapan bir güzellik kamerası uygulamasına sahip olabiliriz! Gelişmiş yüz tanıma özelliğine sahip bu uygulamada kullanabileceğiniz 1.500’ün üzerinde benzersiz çıkartma var. Ayrıca, fotoğraflarınızı yeni seviyelere taşıyabilecek bazı artırılmış gerçeklik çıkartmalarına da erişebilirsiniz. Bu hala yeterli değilse, kolajlar oluşturmak ve bazı sevimli öğeler eklemek için uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Son olarak, çeşitli efektler ve melodiler sayesinde bu uygulamada müzik videoları da oluşturabilirsiniz!

B612’nin Çarpıcı Özellikleri

Günümüzde çoğu uygulama çok işlevlidir. Yani, ihtiyacınız olan birçok şeyi yapabilirler! B612, bu gelişmiş uygulamalardan biridir. Daha fazla bilgi için, özellikleri şunlardır:

İnanılmaz Filtreler ve Çıkartmalar

B612‘nin çoğu insanın çekici bulduğu ana özelliği, kullanabileceğiniz 1.500 çıkartmadır! Uygulamanın yüz tanıma özelliği sayesinde anında kullanabileceğiniz bu çıkartmalardan uygulamada tonlarca var. Anında sevimli bir hayvana dönüşebilir veya tek dokunuşla mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz! Ayrıca ideal yüz şeklinizi bulabilir, ailenizi ve arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Bu uygulamada hiçbir şey imkansız değildir! Kullanabileceğiniz tonlarca filtre de var. Selfie’ler, manzaralar, yemek ve daha fazlası için mükemmeldirler.

B612'nin Mükemmel Güzellik Özelliği
Mükemmel özel güzellik ve makyaj

Müzik Videoları Küratörlüğünü Yap

Bunun sıradan bir filtre uygulaması olduğunu mu düşündünüz? Tekrar düşünün! B612 APK, müzik videoları da oluşturabilen çok amaçlı bir uygulamadır. Burada, videolarınızı kolayca oluşturmak için heyecan verici melodilere, çeşitli efektlere ve daha fazla özelliğe sahip müzik videolarını kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca, videolarınız üzerinde size daha fazla kontrol sağlamak için oynatma hızlarına ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Şimdi, bu uygulamada yapabiliyorken, çarpıcı videolar oluşturmak için üçüncü taraf düzenleme uygulamalarını kullanmak zorunda değilsiniz!

AR kullanan Sevimli Karakterler

Bu uygulama o kadar gelişmiştir ki, kullanabileceğiniz artırılmış gerçeklik özelliklerine de sahiptir. Canlanan sevimli karakterlerle tanışmak ve resimlerinizi ve videolarınızı daha heyecanlı hale getirmek için AR çıkartmalarını kullanın! Artık eğlenceli bumerang videoları çekebilir ve özçekimleriniz için çok çeşitli efektlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

B612 APK - Videoları Düzenle
Kolay ve güçlü video düzenleme

Kolay arayüz

Bu uygulamayı gerçekten farklı kılan şey, harika ve basit kullanıcı arayüzüdür. Sadece birkaç dokunuşla tonlarca filtre ve efekte kolayca erişebilirsiniz! Bunu yapmak için usta editör olmanıza bile gerek yok. Burada çok fazla özelliğe sahip olduğunuz için uygulama tüm ağır kaldırma işlemlerini yapacak.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap