1. Ana Sayfa
  2. Android

Avatoon Mod APK 1.5.6 (Reklamsız) indir

Avatoon Mod APK 1.5.6 (Reklamsız) indir
0

Avatoon Mod APK Son Sürümü Android için şimdi ücretsiz indirin. Kendinizi canlı bir çizgi film karakterine dönüştürün ve avatarınızı kişiselleştirin.

 Uygulama Adı Avatoon
Güncellenme Tarihi
Uyumluluk Android 5.0+ üstü
 Son sürüm 1.5.6
 Boyut 53.44 Mb
 MOD Reklamsız
 Kategori Eğlence
 Geliştirici IdeaLabs.
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı face.cartoon.picture.editor.emoji

Canlı ve enerjik bir çizgi film karakteri olarak nasıl görüneceğinizi hiç hayal ettiniz mi? Pekala, şimdi kendiniz denemek için mükemmel bir fırsat. Avatoon Avatar Creator Uygulaması ile kendinizi bir toon’a dönüştürmek için yüz tanıma özelliğini kullanabilirsiniz!

Her yerden birçok farklı kullanıcıyla karakterinizi yaratın, özelleştirin ve sosyalleştirin. Bu sadece kendinizi bir toon’a dönüştürmek için uğraşabileceğiniz eğlenceli bir uygulama değildir. Bu aynı zamanda bir sosyal alan ve uygulamayı kullanan herkesin ikinci evidir.

Şimdi Android için Avatoon’u indirin ve Avatar Toons çevrimiçi topluluğuna katılın, tadını çıkarın ve birbirleriyle tanışın!

Avatoon Apk Özellikleri

Bariz, görünüşte değerli özelliklerin yanı sıra sizi bekleyen birçok iyi yönü var.

Bu nedenle, mevcut tüm çeşitli çizgi film özelliklerini görmek için aşağıyı okumaya devam edin…

  • Öncelikle Avatoon uygulaması yüz tanıma ile çalışıyor. Yani yüzünüz kameranızdan okunacak ve çizgi filminizin nasıl çıkacağını belirleyecek. Yine de kendi özelleştirilmiş görünümünüzü ve yüz özelliklerinizi oluşturmayı seçebilirsiniz.
  • Aynı şekilde, kişiselleştirme de Avatoon’da büyük rol oynuyor. Çeşitli kıyafet ve aksesuar seçeneklerine jeton harcayabilirsiniz. Kendinizi avatarınıza kesip yapıştırabilir veya kendiniz için bir persona oluşturabilirsiniz. Tarzınızı artırmak için çok fazla seçeneğiniz var. Saçınızı, kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı ve yüz hatlarınızı kusursuz hale getirin.
  • Ayrıca uygulamaya entegre edilmiş son teknoloji bir fotoğraf düzenleme aracı da bulunmaktadır. Bu şekilde, bazı şaşırtıcı ve çarpıcı fotoğraflar çekebilir ve profesyonel fotoğrafçılık ve özçekimleri bir sonraki seviyeye getirebilirsiniz.
  • Bununla birlikte, avatarınızın bazı fotoğraflarını da çekebileceksiniz. Kendi avatarınızı çeşitli arka planlara eklemek için çeşitli seçenekleriniz var. Ayrıca, tüm pozlama süreci boyunca karakterinizin diğer birçok pozunu ve çarpıcı özelliklerini de kontrol edebileceksiniz.
  • Avatoon dünyasını keşfedebilirsiniz. Dünyanın her yerinden birçok oyuncuyla sosyalleşin. Herkes sadece seninle tanışmayı bekliyor, o yüzden daha fazla zaman kaybetme.
  • Ayrıca, diğer sosyal medya aracılığıyla kişiselleştirilmiş çıkartmalar ve emojiler oluşturup gönderebileceksiniz. Bunlar Facebook ve Instagram’ı içerecek.

Bunlar sadece uygulamanın ön plandaki özellikleridir. Diğer tüm özellikler ancak bunları bizzat deneyimleyerek keşfedilebilir. Bize güvenin, denemek için bu uygulamayı indirip yükleme çabasına kesinlikle değer diye umuyoruz.

Avatoon Mod APK Ücretsiz İndir

Sadece burada bitmiyor – Android için de Avatoon Avatar Creator Mod APK uygulamasını indirmeyi isteyebilirsiniz. Bu sürüm, toon’unuz için bazı tatlı avantajlarla sizi şımartacak. Bu uygulamayı istediğiniz şekilde tam kısıtlamaya gerek kalmadan ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Tüm içerikler olması gerektiği gibi en baştan erişilebilir olacaktır. Uygulamanın tüm yönlerinin keyfini çıkarın ve avatarınızı olması gerektiği gibi tam olarak kullanın.

Avatoon Orijinal APK indir

APK Dosyası: Avatoon 1.5.6 Original (53.44 Mb)

Avatoon 1.5.4 Mod APK indir

  • Reklamsız

APK Dosyası: Avatoon 1.5.4 Mod (52 MB)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap