1. Ana Sayfa
 2. Android

App Cloner Premium APK 2.12.3 indir

App Cloner Premium APK 2.12.3 indir
0

Favori uygulamanızın farklı kopyalarını almak için Android için App Cloner Premium Apk Mod Son Sürüm Ücretsiz’i indirin.

App Cloner Premium APK Bilgileri

 İsim App Cloner Premium
 Güncellenmiş
Uyumluluk Android 5.0+
 Son sürüm 2.12.3
 Boy 27 MB
 MOD Tüm Kilitler Açık
 Kategori Araçlar
 geliştirici AppListo
 Fiyat Ücretsiz

Telefonunuzda sadece bir uygulama kullanmak zorunda kalarak kısıtlandınız mı? Belki sosyal medya platformlarında birden fazla hesabınız olsun istiyorsunuz ama bunu yapamıyorsunuz. Telefonunuzdaki tüm uygulamaları kopyalama esnekliğine sahip olmak herkesin istediği bir şeydir. Bunun nedeni, elde edeceğiniz avantajlardır. Telefonunuzda iki Twitter uygulaması veya başka bir uygulama olduğunu hayal edin.

Tüm bunlar artık App Cloner Premium ile elde edilebilir. Bu uygulama ile, android cihazınızda farklı uygulamaların birden fazla kopyasını kolayca alabilirsiniz. Bunu yapabilen birçok uygulama var, ancak orijinal kopyaları almak yalnızca App Cloner Premium ile mümkün.

Alacağınız kopyaların tamamen kararlı ve bağımsız olduğuna dikkat etmek önemlidir. Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, android cihazlara doğrudan kurulumun tamamen mümkün olmasıdır.

App Cloner Premium Özellikleri

App Cloner hem ücretsiz hem de premium sürüme sahiptir ve aynı olmadığını bilmek çok önemlidir. Bu harika uygulamanın premium sürümünü seçmediğiniz sürece yalnızca temel klonlamaya erişebilirsiniz.

App Cloner Premium Mod APK ile her özelliğin keyfini sonuna kadar çıkaracak ve herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmayacaksınız. Bu, başlatıcı simgelerini değiştirme ve ayrıca klonlanmış uygulamaları kaydetme özelliğini içerir. Ayrıca toplu klonlama yapabilir ve birçok uygulama oluşturabilirsiniz. App Cloner Premium ile klonlayabileceğiniz uygulamalardan bazıları Gmail, Instagram, Messenger ve hatta Parallel Space’i içerir.

Yukarıda belirtildiği gibi, tam erişime sahip olacağınız çok sayıda özellik vardır. Örneğin, özellikle sunduğu gizlilik seçenekleriyle eğlenecek çok şey var. Gizlilik seçenekleri aşağıdakileri içerir:

 • Paylaşım eylemlerini devre dışı bırakma yeteneği
 • Bir uygulamayı son zamanlardan kaldırma
 • İzinleri ve izin istemlerini kaldırma ve devre dışı bırakma
 • Gizli mod, şifrenizi korumanıza izin verir.

Bu sadece birkaç gizlilik seçeneğinden bahsetmek içindir çünkü daha fazlası vardır. App Cloner Premium ayrıca farklı Görüntüleme seçenekleri sunar. Görüntüleme seçeneklerinden bazıları şunlardır:

 • HUD ve Flip Screen Modu
 • Bulanıklaştırma ve yakınlaştırılabilir görüntü görünümleri
 • Renk filtresi
 • Ekran koruyucusu
 • Karanlık mod

Bu uygulamada beğeneceğiniz medya seçenekleri şunları içerir:

 • Ses oynatma yakalama
 • Sesi başlat
 • Chromecast düğmesini, mikrofonu, kamerayı ve ses odağını devre dışı bırakma yeteneği
 • İkincil ekran ve daha fazlası

Bu uygulama ile hoşunuza gidecek başka seçenekler de var. Buna depolama, başlatma, gezinme, oyun, ağ oluşturma, bildirim, geliştirici ve otomasyon seçenekleri dahildir.

Dikkat Edilmesi Gereken Ek Bilgiler

App Cloner Premiums, AppListo tarafından sunulmaktadır ve herhangi bir içerik derecelendirmesi yoktur. Bu, herkesin, hatta çocukların bile uygulamayı kullanabileceği anlamına gelir. Ayrıca, çocuklarınızı uygulamayı kullanırken sıkı bir şekilde izlemeniz gerekmez.

Uygulamada etkileşimli öğeler olduğunu unutmamak önemlidir. Bu, diğerleri arasında dijital satın alımları içerir. Yukarıda belirtildiği gibi, uygulama, farklı cihazlarda erişilebilir olmasını sağlayan minimum yazılım gereksinimleri sunar.

Uygulamalarınızı gerçekten kopyalamanız gerekip gerekmediğini veya bunun önemli olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Uygulamaları klonlamak, işletme sahipleri dahil herkes için hayati bir şeydir. Bunun nedeni, klonlanan uygulamaların aynı anda ve eşit hızda çalışabilmesidir.

Bu uygulamada keyfini çıkarabileceğiniz birkaç özellik var; liste tükenmez. Hem simgeyi hem de klonlanmış uygulamaların adlarını değiştirebileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu aynı zamanda bir gizlilik düzeyi oluşturmaya da yardımcı olur.

App Cloner Premium Apk 2021

Bu uygulamanın orijinal sürümü zaten keyfini çıkarabileceğiniz pek çok harika özelliğe sahip. Ancak, daha gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarmak için değiştirilmiş sürümü indirerek deneyiminizi artırabilirsiniz. Değiştirilen özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Tüm kilitler açıldı
 • Daha hızlı yükleme için temizlenmiş kaynaklar ve optimize edilmiş grafikler
 • Hata düzeltmeleri
App Cloner Premium 2.12.3 (30 MB) indir

Sonuç

Favori uygulamalarınızı klonlamaya başlamak için App Cloner Premium’un en son sürümünü indirin. Sunduğu benzersiz özelliklere sınırsız erişimin keyfini çıkarın.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap