1. Anasayfa
  2. Android

Android için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamaları

Android için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamaları

Spotify ve Deezer gibi akış hizmetleri dümeni devralırken, müzik indirmek dodo’nun yoluna gidiyor gibi görünüyor. Yine de, çevrimdışıyken android müzik indirme yolları ilginizi çekebilir. Bu yüzden, bunu yapmanıza (yasal olarak) yardımcı olacak en iyi uygulamalardan bazılarını burada listeledik.

Ancak, bir şeyin ücretsiz müzik indirme olarak mevcut olması, telif hakkı sahibinin izniyle orada olduğu anlamına gelmediğini unutmamalısınız. Korsan sitelerinde çok sayıda ücretsiz müzik indirme vardır ve yasal olarak orada olmadıklarından emin olabilirsiniz, bu nedenle MP3’leri indirmeden önce her zaman Creative Commons veya Copyleft iznine sahip olduğunuzdan emin olun. Aşağıda android müzik indirme uygulamalarının isimleri verilmiştir.

Jamendo Music

Jamendo Müzik dinlemenize ve 500.000’den fazla parçayı hiçbir ücret ödemeden indirmenize izin verir. Bu uygulama hakkında dikkat çekici olan şey, herhangi bir reklamın da olmamasıdır. Bedava yemek diye bir şey yok, diyorlar? Bazen var!

Uygulamayı kullanabilmek için bir hesaba kaydolmanız gerekir, ancak bundan sonra, herhangi bir şarkıyı, herhangi bir zamanda, kesinti olmadan çalabilirsiniz. Arayüz basit ve kullanımı kolaydır ve Jamendo şimdiden 3.500.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğu çekmiştir!

Jamendo Music

Radio Player by Audials: best for radio recording

Audials Radyo Oynatıcı, android müzik indirme bulabileceğiniz en iyi yollarından biridir, ancak biraz sıra dışıdır. Radio Player by Audials ile dağlar kadar müzik indirebilirsiniz, ancak hepsi radyodan uygun bir şekilde gelir.

Radio Player by Audials, düzinelerce ülkeden on binlerce radyo istasyonuna sahiptir; Bunları bulduğunuz anda çalmaya başlayabilirsiniz ve basit menüsü üzerinden birkaç dokunuşla kısa süre içinde kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Harika keşif özellikleri, EQ kontrolleri ve Chromecast desteği ile birlikte gelen kapsamlı, iyi tasarlanmış bir uygulamadır. Dahası, Radio Player by Audials, favori istasyonlarınızdan fantastik yeni müziklerin otomatik olarak sağlanması için kayıtları programlamanıza olanak tanır. Türünün en iyi uygulaması ve ücretsiz müzik hayranları için bir zorunluluktur.

Radio Player, MP3-Recorder by Audials

SoundCloud: kalite ve müzik arşiv açısından en iyisi

SoundCloud, yalnızca büyük hitleri istemiyorsanız, en iyi ücretsiz müzik uygulamalarından biridir, çünkü uygulama, şarkılarını herkesin oynaması için oraya ücretsiz olarak yükleyen bağımsız veya daha küçük sanatçılar arasında popülerdir ve birçok parça da indirilebilir. 125 milyondan fazla şarkının yanı sıra, SoundCloud ayrıca konuşma şovlarına, podcast’lere, temelde herhangi bir ses sistemine ev sahipliği yapıyor.

Muhtemelen hayal edebileceğiniz her müzik türü kapsanmıştır. Ücretsiz sürüm çoğunlukla bağımsız sanatçılardır ve yeni müzik keşfetmenin veya bir sonraki büyük trende veya yeni ortaya çıkan türe göz atmanın harika bir yolu olabilir. Liste başı büyük isimler de mevcut, ancak eşyalarının çoğunu ücretli sürümün arkasında verdiler.

SoundCloud: müzik & audio

Songily: sadeliğin kendisi

Songily, istediğiniz müziği aramak ve sonra çalmak veya indirmek için hoş ve basit bir arayüz sunan ücretsiz bir uygulamadır. Kilometreniz, aradığınız şeye bağlı olarak değişebilir ve ünlü bir şarkıyı aramak bazen size resmi albüm sürümü yerine güvenli ve yasal olarak indirebileceğiniz bir dizi cover, canlı sürüm ve remix sunabilir. Bununla birlikte, hala ücretsiz olarak kullanılabilen bir sürü harika parça var, bu yüzden bir göz atmaya değer.

SONGily

RockMyRun: egzersizler için en iyisi

RockMyRun, çevrimdışı oynatma için müzik indirmenize veya önbelleğe almanıza izin verir, bu da aynı derecede iyidir (ve yasal bir gri alanda bulunma olasılığı düşüktür). RockMyRun, antrenman müzikleri ve daha fazlası için DJ karışık çalma listeleri sunar.

BPM’nizi kalp atış hızınızla eşleştirebilir, çalma listesi uzunluğunu antrenmanınıza göre filtreleyebilir veya melodileri mevcut durumunuza göre otomatik olarak değiştirmek için myBeat özelliğini kullanabilirsiniz. Egzersiz tarzınız için özel olarak oluşturulmuş DJ karışımlarından daha iyi ne olabilir?

RockMyRun – Best Workout Music

Google Play Müzik: Android hayranları için en iyisi

Bu, müzik indirmek için en iyi Play Store uygulamalarından bir diğeridir. Google Play Müzik, Google’ın Android’deki müzik pazar yeridir, ancak aynı zamanda düzenli olarak indirilecek ücretsiz şarkılar ve albümler sunar. Google Play Müzik aynı zamanda başlı başına bir müzik oynatıcıdır (hatta en iyi Android müzik çalarlar listemizi süsledi ).

Google Play Müzik

Palco MP3: Brezilya’nın bağımsızlığı için en iyisi

Palco MP3, bağımsız Brezilyalı müzisyenlerin şarkılarını dünyayla paylaşmaları için ücretsiz bir platformdur. Şu anda çok çeşitli türlere yayılmış 100.000’den fazla sanatçıdan oluşan bir kadroları var.

Uygulamalarını kullanarak, hareket halindeyken dinlemek için radyo istasyonlarını yayınlayabilir, en sevdiğiniz şarkılardan oluşan çalma listelerini düzenleyebilir ve şarkıları akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. İster samba, bossa nova, ister hip-hop veya elektronika arıyor olun, Palco her şeyi kapsar. Öyleyse dalın ve Brezilya’nın neler sunabileceğini keşfedin.

Palco MP3

Advanced Download Manager: hızlı yüklemeler için en iyisi

Advanced Download Manager, MP3’ler ve MP4’ler dahil olmak üzere üç dosyayı aynı anda indirmenize izin verir. İndirme hızını sınırlama (böylece bant genişliğinizin çok fazla kullanılmaması) ve eşzamanlı indirme sayısı dahil olmak üzere dosyaların nasıl indirileceğini özelleştirmenize izin veren bir dizi farklı ayar içerir. Advanced Download Manager ayrıca inanılmaz derecede yüksek indirme hızları sağlar.

Uygulama içi tarayıcı, ücretsiz parça aramayı olabildiğince basit hale getirmez, ancak aradığınızı bulduğunuzda parça indirme işini kolaylaştırır.

Advanced Download Manager & Torrent downloader

Anghami: Arapça ses için en iyisi

Arap müziğine ne dersiniz? Anghami, Google Play Müzik’e benzer bir hizmet olarak hizmet verdiği Orta Doğu’daki kullanıcıları hedefliyor. Ama orada yaşamayan bizler için mükemmel bir ücretsiz Arapça şarkı kaynağı. Ücretsiz hizmet sınırsız değildir ve bazı reklamlar oynatır, ancak gerçekten yeni müzikler keşfetmek için buna katlanmaya değer.

Anghami – Play, discover & download new music

Hungama Müzik: Hint müziği için

Çeşitli türlerde Hint müziğinin hayranıysanız, Hungama sizi ele geçirdi. Bu uygulama Bollywood numaraları ve Hintçe, Punjabi, Gurjurati, Tamil, Telugu vb. Şarkıları içeren devasa bir şarkı veritabanına (3.5 milyon) sahiptir. Uygulamayı ilk kullandığınızda, ücretsiz olarak belirli bir miktarda indirme alacaksınız (denediğimizde 20), bu yüzden daha fazla ödeme yapmak isteyip istemediğinizi düşünmeden önce favorilerinizi dikkatlice seçin.

Hungama Music – Stream & Download MP3 Songs

Loffee – Lo-Fi Müzik

Loffee, lo-fi ritimleri ve sade müzik hayranları için basit ama harika bir küçük uygulama. Bu, uzun bir tren yolculuğunda veya bir Pazar öğleden sonra evin etrafında tembellik ederken dinleyeceğim türden şeyler. Dark Roast, Fresh Grinds ve Roasted Beans gibi farklı çalma listeleri kahve temalıdır. Kullanıcı arayüzü ve sanat eseri kaygandır. Loffee ile ilgili her şey zahmetsizce harika görünüyor. Karıştırma sırasında istediğiniz zaman sanat veya müzik hakkında bilgi alabilirsiniz ve Facebook, SoundCloud, Instagram ve Twitter bağlantıları daha fazlasını keşfetmenizi sağlar.

Loffee ile ilgili en iyi şey, çevrimdışı çalışmasıdır. Böylece müzik akışı için internet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak. Sinyalin düzensiz ve mevcut olmadığı durumlarda uçuşlar veya araba yolculukları için mükemmeldir.

Loffee – Lo-Fi Music

Android müzik indirme için favori uygulamanız nedir? Yorumlarda bize bildirin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir