1. Anasayfa
  2. Oyun

Android’de Cyberpunk 2077 Nasıl İndirilir

Android’de Cyberpunk 2077 Nasıl İndirilir
0

2020’nin en çok beklenen video oyunu Cyberpunk 2077’yi Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta Playstation, Xbox ve PC dahil olmak üzere çeşitli platformlarda resmi olarak piyasaya sürüldü.

Bu oyun, sorunsuz çalışması için en son CPU ve GPU’ya sahip yüksek kaliteli bir bilgisayar gerektirir. Benzer şekilde, bulut oyun hizmeti sayesinde herhangi bir sorun olmadan bir Android akıllı telefonda (orta sınıf modellerde bile) çalışabilir.

Android’de Cyberpunk 2077 Nasıl İndirilir?

Cyberpunk 2077 oyununu Android akıllı telefonunuza indirmek için Google Stadia servisine ihtiyacınız var. Google Stadia bir bulut oyun hizmeti olduğu için akıllı telefonda fazla yer kaplamaz ve Stadia uygulamasını açtıktan sonra oyunu bir dakikadan daha kısa sürede kolayca oynayabilirsiniz.

Cyberpunk 2077’yi bir Android telefona indirmek için bir Stadia aboneliğine sahip olmanız gerekir, aksi takdirde oyun 59,99 $ sabit fiyatla satın alınabilir. Her iki durumda da, herhangi bir sorun olmadan orta seviye veya ileri teknoloji bir Android akıllı telefonda oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Android akıllı telefonunuz oyunu uzaktaki bir sunucudan yayınlayacağından, düşük gecikmeli yüksek hızlı sabit bir internet bağlantısına sahip olmak önemlidir. İnternet hızı daha iyi, grafikler daha iyi. Ayrıca bir Stadia denetleyicisine ihtiyacınız olduğunu ve Android akıllı telefonunuzda Cyberpunk 2077 oynamak için WiFi ağına bağlı olması gerektiğini unutmayın.

Cyberpunk 2077’yi bir Android akıllı telefona kolayca indirip oynayabilseniz de, bir sorun var. Şu an itibariyle, Google Stadia bulut oyun hizmeti Türkiye’de yayınlanmadı ve ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Yani, Türkiye’deysiniz, Cyberpunk 2077’yi Android akıllı telefonunuza indiremezsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir