1. Ana Sayfa
  2. Android

Android Auto APK 7.1.614574 indir

Android Auto APK 7.1.614574 indir
0

Google Asistan’ı kullanmak için Android için Android Auto Apk Son Sürümü Ücretsiz indirin. Sürüş sırasında bağlı kalın, eğlenin, odaklanın ve basit arayüzün keyfini çıkarın.

Android Auto APK 7.1.614574 Sürümü Bilgileri

Uygulama Adı Android Auto
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 7.1.614574
Google Play Bağlantısı com.google.android.projection.gearhead
Fiyat Bedava
Boyut 32.94 Mb
Kategori Otomobil ve araçlar

Çok mu araba kullanıyorsun yoksa yapmaktan zevk aldığın bir şey mi sürüyorsun? O zaman bir refakatçi olmadan araba kullanmanın sıkıcı olabileceğini kabul edersiniz. Araba sürerken odaklanmak önemli olsa da, bir sürüş arkadaşına sahip olmak işe yarayabilir. İnsanlar arasında büyüyen bir trend, araba kullanırken akıllı asistanlardan yararlanmaktır.

Güvenilir bir akıllı sürüş arkadaşı arıyorsanız bu uygulamayı indirin. Android Auto uygulamasıyla eğlenebilir, bağlantıda kalabilir ve Google Asistan’a odaklanabilirsiniz. Bu, büyük düğmeler ve basit bir kullanıcı arayüzü sunar. İstediğiniz bir başka şaşırtıcı özellik de sunduğu sesli işlemlerdir.

Yollardan biri zor olduğunda favori uygulamanızı kullanmak. Ancak, Android Auto bunu kolay ve ulaşılabilir hale getirmeye yardımcı olur. Bunun nedeni, uygulamanın araba sürerken favori uygulamalarınızı kullanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Android Auto’nun bir Otomobil ve Araç uygulaması olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca, bu uygulama Google LLC tarafından sunulmaktadır ve içerik derecelendirmesi 12+’dir.

Uygulamanın Google Play Store’da 500 milyondan fazla yüklemeye sahip olduğunu belirtmek önemlidir. Bu dudak uçuklatan sayı, uygulamayla ilgili birçok ilginç şeyin bulunmasına bağlanabilir. Unutulmaması gereken başka bir şey de, uygulamada hafif küfür içermesidir.

Android Auto kolayca indirilebilir ve herhangi bir Android cihazına yükleyebilirsiniz. Bunun nedeni, markalarından bağımsız olarak farklı mobil cihazlar için optimize edilmiş olmasıdır. Bu nedenle ister Samsung ister Huawei telefon olsun, bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Araba kullanmak, yaştan bağımsız olarak herkes için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Her zaman bir yerden başka bir yere taşınmanız gerekir. Bu ofis, ev veya okullar için olabilir. İnsanlar, özellikle uzak yerlere giderken, genellikle farklı zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Bu nedenle Android Auto, cihazınıza yüklemek için gerekli bir uygulamadır.

Android Auto APK Uygulama Özellikleri

Uygulamanın Özellikleri

Android Auto, trafik hizmeti için en güvenilir uygulamadır, bu nedenle birçok yükleme kaydetti. Ayrıca, kullanıcı arayüzü çok basittir. Bu uygulamayı kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey “Tamam, Google” demek. Siz söyleyince şunlar gerçekleşecek:

  • Waze veya Google Haritalar ile hedefinize giden en hızlı ve doğru rotayı bulun. Bu, trafik uyarıları ve güvenilir GPS Navigasyonu ile birlikte.
  • Tehlikeler, tahmini varış süresi ve genel olarak rotanız hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alırsınız.
  • Özellikle takvimi kontrol etmek için Google Asistan’ı kullanın. Bu, rutininizi ve nerede olmanız gerektiğini bilmenize yardımcı olacaktır.
  • Haberler ve diğer etkinliklerden haberdar olmak için kullanmanız için hatırlatma özellikleri.
  • Sürüş sırasında rahatsız edilmemenizi sağlayan özel bir “rahatsız etmeyin modu” ayarı.
  • Google Asistan’ı kullanarak arama yapın ve alın. Bunu sadece tek bir dokunuşla yapabilirsiniz.
  • Google Asistan ile SMS gönderin ve alın. Bunun nedeni, kişi listenize erişebilmesidir. WhatsApp, Telegram, Kik, Skype, WeChat,
  • Hangouts, Google Allo ve mesajlaşma için diğer uygulamalar aracılığıyla SMS gönderebilirsiniz.
  • Bilgi ve eğlence sisteminizi yönetmek için uygulamayı kullanın. Google Play Müzik, Spotify, iHeartRadio, Pandora ve Amazon Müzik gibi farklı medya uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Deezer, Napster Music ve High-Fidelity Music Streaming’in de keyfini çıkarabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Android Auto ile kullanılabilecek çok sayıda uyumlu uygulama var. Yukarıda belirtildiği gibi, herhangi bir Android cihazında kullanabilirsiniz. Farklı bir sürüş deneyimi için şimdi uygulamayı indirin.

Android Auto Apk Ücretsiz İndirin – En son sürüm indir

Farklı bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarmak için Android Auto’nun en son sürümünü mobil cihazınıza indirin.

Android Auto 7.1.614574 sürümü [34.48 Mb] indir

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap