1. Ana Sayfa
 2. Mobil
 3. Among Us Mod APK indir 2020.11.17

Among Us Mod APK indir 2020.11.17

Among Us Mod APK indir 2020.10.22

Among Us Mod APK Son Sürümünü şimdi Android için ücretsiz indirin. Bunlardan biri planlarınızı mahvetmeye kararlı bir sahtekar. Kim olabilir ki?

Among Us Açıklama

Burada doğru olmayan bir şeyler var. 10 kişilik mürettebat, büyük bilinmeyene gitmek üzere uzay mekiğini inşa etmeye hazır. Ancak grup içinde birkaç hain var. Çatışmadaki diğerlerini öldürmeye teşebbüs etmeden önce onların ayıklanmaları gerekecek. Eğlenceli parti oyunu çılgınlığından kurtulabilir misin? Mücadeleye hazır olup olmadığınızı görmek için Android için Among Us Oyunu indirin.

Among Us Özellikler

Kalkıştan önce, mekiği inşa etmek için yolculuğunuz sırasında garanti edilen özelliklere bir göz atabilirsiniz. Rahat ol, bu ilaveleri yapan bir sahtekar yok. Sadece okuyun ve daha sonra bunun için endişelenin …

Among Us Ücretsiz APK indir

 • Uzay mekiğinizi inşa etmek için her görevi başarıyla tamamlayarak oyunu kazanın. Ya da tüm sahtekarları ayıklayabilir ve onları oyundan çıkarabilirsiniz.
 • Hainler planlarınızı her an sabote edebilir. Bu nedenle, tüm oyuncuların hızlı tepki vermesi ve mümkün olduğunca çabuk hareket etmesi gerekecektir.
 • Yönetici haritası ve kameralar, tüm mürettebat arkadaşlarınıza göz kulak olmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir iltica belirtisini tespit etmek için sekmeleri tuttuğunuzdan ve her zaman tetikte olduğunuzdan emin olun.
 • Ölü bedenler ortaya çıkmaya başladığında. Hemen diğer oyuncularınızla iletişime geçin. Herhangi bir kanıtı tartışın ve sahtekarların kim olduğunu bir an önce bulmaya çalışın.
 • Bununla birlikte, diğer oyuncuların şüpheli faaliyetlerini veya davranışlarını tartışmak için toplantılar yapılabilir.
 • Karar verildikten sonra, herhangi bir şüpheliyi çıkarmak için oy verebilirsiniz. Kimin kalacağını ve kimin gideceğini seçerken doğru kararları verdiğinizden emin olun.

Daha fazla özelliğe şahit olunmayı bekliyor. Ancak, bunları kendiniz bulmak için oyunu indirmeniz gerekecek.

Grafikler

Among Us grafikler inanılmaz derecede sevimli ve oyun tarzına göre iyi tasarlanmış. Ne de olsa bu, arkadaşlarınız ve ailenizle keyif alacağınız ve oynayacağınız bir parti oyunudur. Her karakterin karakter modelleri benzersizdir ve kendine özgü bir kişiliğe sahip olacak kadar ayırt edilebilirdir. Karakterlerin tasarımına ve ayarlarına göre Among Us’daki diğer oyunlardan da rahatlıkla işaret edebilirsiniz.

Bununla birlikte, animasyonlar da bazı pürüzsüz görseller için bir araya geliyor. Oyun, nihai optimizasyon için 60 fps’de çalışabilir. Haritanın üzerinden geçin ve oyun boyunca iyi görünen ve iyi hissettiren kusursuz eylemler gerçekleştirin.

Among Us Son Sürüm

Basit sanat tarzı seçimiyle bile, herkes çabayı, yaratıcılığı ve hayal gücünü takdir edebilir. Daha önce, bu bir parti oyunudur. Bu nedenle, hafif kalpli atmosfer, stil seçimlerini mükemmel bir şekilde tamamlar.

Sonuç olarak, Among us’da oynamak harika bir oyun ve başka birinin oynadığı gibi izlemek için hala iyi bir oyun.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Among Us’da neler mevcut?

Among Us PC, iOS ve Android gibi birden fazla cihazda mevcuttur.

Among Us neden bu kadar popüler?

Dürüst olmak gerekirse, Among Us ilk sürümünden 2 yıl sonra patladı. Bunun nedeni, tanınmış Twitch yayıncıları ve YouTuber’ların oyunla ilgili içerik yayınlamasıdır.

Among Us özgür mü?

Among Us herkes için bazı ücretli kozmetik içerikler içeren ücretsiz bir oyun. Bunlar 0,99 $ ile 2,99 $ arasında değişecektir.

Among Us çapraz platform mu?

Evet, oyun bu kadar basit kontrollere ve oynanışa sahip olduğu için platformlar arası oynanış mevcut. Arkadaşlarınız mobil cihazlarında oynarken siz de PC’nizde oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Among Us’da oyunlara nasıl katılırım?

Bu oldukça basit …

 1. Head Online’da Ana Menü ve Oyun yaratını seçin.
 2. Artık bir harita seçebilir ve oyun ayarlarından herhangi birini düzenleyebilirsiniz.
 3. Buradan, diğer oyuncularla paylaşılabilecek bir oda kodu alacaksınız.
 4. Kodu girerseniz arkadaşlarınız artık katılabilir.
 5. Odayı Herkese Açık olarak ayarlarsanız, rastgele oyuncular da oyununuza katılabilir.

Among Us tek başına oynayabilir misin?

Among Us, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmeleri için özel olarak tasarlandı. Ancak, arkadaşlarınızla veya tek başına oynamak için en az 4 oyuncuya ihtiyacınız olacak.

Among Us’da konuşur musun?

Oyundaki en önemli rol iletişimdir. Başarılı bir şekilde hayatta kalmak ve her görevi tamamlamak için sohbeti kullanmanız ve başkalarıyla birlikte çalışmanız gerekecek.

Among Us adımı nasıl değiştiririm?

 1. İlk önce Çevrimiçi olarak bir oyuna girin.
 2. Sunucu üstü seçeneği, bir ad kutusu çıkıyor.
 3. Burada uygun gördüğünüz herhangi bir adı seçebilirsiniz.

ABD Mod APK Ücretsiz İndir

Hepsi bu kadar değil, Among Us Mod APK Android indirmesi parti masasına daha fazla özellik getiriyor.

among us apk ücretsiz indirme

Bu yüzden tereddüt etmeyin – hain gittikçe yaklaşıyor. Onlara her şeyi sabote etme ve herkesi öldürme planlarında başarılı olma fırsatı vermeyin. Her yaş için bağımlılık yaratan ve eğlenceli parti oyununa başlamak için şimdi Android için Among Us indirin.

Among Us 2020.11.17 APK Orijinal

Google play’deki orijinal versiyon

Among Us -2020.11.17.apk

Among Us 2020.11.17 Mod APK

Mod Özellikleri:

 • Tüm cildin kilidini aç
 • Tüm evcil hayvanların kilidini aç
 • Tüm şapkaların kilidini aç
Among Us 2020.11.17 Mod

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap