1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

Alcohol 120% Free Edition – Windows için ücretsiz sürüm

Alcohol 120% Free Edition – Windows için ücretsiz sürüm
0

Alcohol Softs, Alcohol %120 Free Edition için ücretsiz bir sürümünü sunar. Araç, Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda CD veya DVD diskleri yakmak, görüntüleri taklit etmek ve sanal diskler oluşturmak için tasarlanmıştır.

Alcohol 120% Ücretsiz Sürüm, DVD veya CD disklerini yedeklemeyi kolaylaştırır. Program, Windows işletim sistemi üzerinde sanal disklere monte edilebilen, en sık kullanılan CD’leri görüntü şeklinde bilgisayarınızda saklamanıza olanak sağlar. Alcohol 120% Free Edition, filmler, oyunlar ve diğer medya içerikleriyle birlikte CD’lerin ve DVD’lerin yedeklerini oluşturur. Yazılabilir ortam koleksiyonlarını yedekleyin, disklerinizi hasara ve bozulmaya neden olabilecek günlük aşınma ve yıpranmaya karşı koruyun.

Alkol 120%, .mds, .iso, .bwt, .b5t, .b6t, .ccd, .isz, .cue, .cdi, .pdi ve .nrg biçimleri dahil olmak üzere çok çeşitli CD ve DVD görüntü dosyalarını destekler.

Programın ücretsiz sürümü, en son yazılım güncellemelerini kullanıma sunuldukça size bildirerek sisteminizin güncel kalmasına yardımcı olan bir Akıllı Dosya Danışmanı aracı içerir.

Alcohol 120% Ücretsiz Sürüm İndir

Alcohol 120% Free Edition sürüm 2.1.1.611’i indirin ve yükleyin (Yükleyiciyi ve bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir), etkinleştirme otomatik olarak gerçekleşecektir.

Alcohol 120% Ücretsiz Sürümü İndirin

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit)

Alcohol 120% Free Edition Sürüm Özellikleri

  • Mevcut program serisinin yeni sürümlerine yönelik güncellemeler.
  • Ücretsiz teknik destek mevcuttur.
  • Sadece kişisel kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir