İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Multimedya
 3. Aiseesoft Video Editor – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

Aiseesoft Video Editor – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

Aiseesoft Video Editor - Ücretsiz 1 Yıllık Lisans

Aiseesoft Video Editor için 1 yıllık ücretsiz lisans. Video düzenleme aracı, Windows bilgisayarınızda ücretsiz dönüştürme, kırpma, döndürme, filigran, video ve ses dosyalarını dönüştürmenize olanak tanır.

Video ve ses dosyalarını istediğiniz formatta düzenlemeniz ve dönüştürmeniz gerekirse, Windows işletim sistemi için Aiseesoft Video düzenleyici yazılımı, videoyu döndürür, kırpar, videonun tüm parçalarını keser, filigran verir, video kalitesini iyileştirmek için çeşitli efektler ekler.

Aiseesoft Video Editör aracı , video ve ses formatları MP4, MOV, MKV, AVI, WMV, MTS, M2TS, FLV, MP3, FLAC, AIFF, AAC, WAV, OGG ve bilgisayarlarınızda ve mobil cihazlarınızda oynatılmaya uygun diğer birçok medya dosyasıyla çalışır. Doygunluk parametrelerini düzenleyin, parlaklığı, kontrastı, tonu ayarlayın ve ses seviyesini ayarlayın. Önizleyin, değişiklikler yapın ve sonucu kaydedin.

Aiseesoft Video Editor 1 Yıllık Ücretsiz lisansı nasıl alınır?

 1. Promosyon sayfasına gidin , lütfen Adınızı ve E-posta adresinizi girin ve ” Register” butonuna tıklayın.
 2. E-posta adresiniz yalnızca kayıt kodunu kabul etmek için kullanılacak ve başka herhangi bir amaçla paylaşılmayacak veya saklanmayacaktır.
 3. Aiseesoft Video Editor’ün 1.0.16 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
 4. Programı çalıştırın, görünen pencerede adınızı , e-posta adresinize gelen lisans kayıt kodunu girin ve turuncu renkli ” Register “ düğmesine tıklayın .

Basit ve yönetimi kolay medya düzenleyici Aiseesoft Video Editor’ı bir yıl boyunca ücretsiz kullanın.

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7

Aiseesoft Video Editor Ücretsiz Lisansının Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisans.
 • Yeni sürümlere güncelleme sağlanmamaktadır.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Yalnızca özel kullanım.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap