1. Ana Sayfa
 2. Sistem Araçları

AIDA64 Extreme – Ücretsiz Lisans

AIDA64 Extreme – Ücretsiz Lisans
+ - 0

Ücretsiz bir AIDA64 Extreme key lisansı alın. Program, windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarın bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar ve donanım üzerinde stres testleri gerçekleştirir, performansı ölçer, bileşen sıcaklıklarını ve fan hızlarını görüntüler.

Windows sistemindeki yüklü yazılım hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler, tanılama işlevleri ve bilgisayar bileşenlerinin hız aşırtması için destek sunarak gerçek voltaj ve frekansı gösterir. Sensörleri gerçek zamanlı olarak izler, doğru voltaj, sıcaklık ve fan hızı okumaları toplar ve tanılama işlevleri, donanım sorunlarını algılamaya ve önlemeye yardımcı olur.

Bireysel donanım bileşenlerinin veya tüm sistemin performansını ölçmek için çeşitli kriterler sunar. Araç, 50 sayfadan fazla donanım yapılandırma bilgisi ve elliden fazla yüklü program, yazılım lisansı, güvenlik uygulaması ve Windows ayarı sağlar.

AIDA64 Extreme Özellikleri

 • Merkezi işlemci, anakart , RAM, ekran kartı, sabit disk, SSD, ses ve ağ kartı hakkında detaylı bilgiler.
 • Ayrı bileşenleri test etme imkanı.
 • CPU ve GPU’nun frekansını izleme.
 • Bellek zamanlamaları ve kuzey köprüsü hakkında bilgiler.
 • Bilgisayara bağlı monitör hakkında bilgiler.
 • Fan voltajı ve hız izleme.
 • Windows güvenlik durumuna genel bakış.
 • Cihazları kategoriye göre görüntüleyin.

Sistem kararlılık testini geçerken, AIDA64 Extreme, bilgisayarı mutlak sınırlarına zorlamak için 64 bit çok iş parçacıklı bir stres testi motoru kullanır. Sabit sürücü , SSD sürücü ve takılı video kartının stres testi de mevcuttur. Test bittikten sonra, bilgisayar kullanıcıları ayrıntılı istatistikleri görüntüleyebilir ve sonuçlar çıkarabilir. AIDA64 Extreme’in bir başka ilginç özelliği de, işlemci ve RAM önbellek gecikmelerini tanımlamak için RAM’in okuma / yazma / kopyalama hızını anında kontrol etmenizi sağlayan Benchmark’tır.

Ek olarak, bireysel testler çalıştırabilir ve bilgisayarınızın performansını, FinalWire Ltd.’nin kıyaslamaları aracılığıyla doğrulanan programda listelenen diğer PC yapılandırmalarıyla karşılaştırabilirsiniz.

CPUID aracıyla merkezi işlem birimini hızlı bir şekilde tanımlayın, ortak AIDA64 Extreme – GPGPU Benchmark’ı çalıştırarak CPU’nuzun ve grafik kartınızın performansını öğrenin.

AIDA64 Extreme Lisans Nasıl Alınır?

 1. AIDA64 Extreme‘in 6.70.6000 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. Bilgisayar bileşenleri için analiz aracını ücretsiz bir şekilde kullanın.

AIDA64 Extreme (taşınabilir versiyon)indir

Desteklenen işletim sistemleri: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP / 2000 / NT / Me / 98/95 ve Windows Server 2008-2019.

Bu makalemizde sizlere aida64’ün extreme key ve ürün anahtarı verilmiştir.

AIDA64 Extreme Lisans Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için 6.70.6000 sürümü için 27 Mayıs 2029‘a kadar ücretsiz lisans.
 • Yeni sürümlere yükseltme sağlanmaz (etkinleştirme başarısız olur).
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Sadece ev kullanımı.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap