1. Ana Sayfa
 2. Sistem Araçları
 3. AIDA64 Extreme – Ücretsiz Lisans

AIDA64 Extreme – Ücretsiz Lisans

AIDA64 Extreme - Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir AIDA64 Extreme lisansı alın. Araç, Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarın bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar, donanım üzerinde stres testleri gerçekleştirir, performansı ölçer ve bileşen sıcaklıklarını ve fan hızlarını görüntüler.

Windows sistemindeki yüklü yazılım hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler, tanılama işlevleri ve bilgisayar bileşenlerinin hız aşırtması için destek sunarak gerçek voltaj ve frekansı gösterir. Sensörleri gerçek zamanlı olarak izler, doğru voltaj, sıcaklık ve fan hızı okumaları toplar ve tanılama işlevleri, donanım sorunlarını algılamaya ve önlemeye yardımcı olur.

Bireysel donanım bileşenlerinin veya tüm sistemin performansını ölçmek için çeşitli kriterler sunar. Araç, 50 sayfadan fazla donanım yapılandırma bilgisi ve elliden fazla yüklü program, yazılım lisansı, güvenlik uygulaması ve Windows ayarı sağlar.

AIDA64 Extreme araç yetenekleri

 • Merkezi işlemci, anakart , RAM, ekran kartı, sabit disk, SSD, ses ve ağ kartı hakkında detaylı bilgiler .
 • Ayrı bileşenleri test etme imkanı.
 • CPU ve GPU’nun frekansını izleme .
 • Bellek zamanlamaları ve kuzey köprüsü hakkında bilgiler.
 • Bilgisayara bağlı monitör hakkında bilgiler.
 • Fan voltajı ve hız izleme.
 • Windows güvenlik durumuna genel bakış .
 • Cihazları kategoriye göre görüntüleyin.

Sistem kararlılık testini geçerken, AIDA64 Extreme, bilgisayarı mutlak sınırlarına zorlamak için 64 bit çok iş parçacıklı bir stres testi motoru kullanır. Sabit sürücü , SSD sürücü ve takılı video kartının stres testi de mevcuttur. Test bittikten sonra, bilgisayar kullanıcıları ayrıntılı istatistikleri görüntüleyebilir ve sonuçlar çıkarabilir. AIDA64 Extreme’in bir başka ilginç özelliği de , işlemci ve RAM önbellek gecikmelerini tanımlamak için RAM’in okuma / yazma / kopyalama hızını anında kontrol etmenizi sağlayan Benchmark’tır .

Ek olarak, bireysel testler çalıştırabilir ve bilgisayarınızın performansını, FinalWire Ltd.’nin kıyaslamaları aracılığıyla doğrulanan programda listelenen diğer PC yapılandırmalarıyla karşılaştırabilirsiniz.

CPUID aracıyla merkezi işlem birimini hızlı bir şekilde tanımlayın, ortak AIDA64 Extreme – GPGPU Benchmark’ı çalıştırarak CPU’nuzun ve grafik kartınızın performansını öğrenin.

Ücretsiz AIDA64 Extreme lisansı nasıl alınır

 1. AIDA64 Extreme’in 6.32.5600 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
 2. Aracı çalıştırın, görünen pencerede ” Ürün anahtarını girin “ düğmesini tıklayın ve aşağıdaki lisans anahtarını etkinleştirin:
 3. Bilgisayar bileşenleri için analiz aracını ücretsiz kullanın.
4A1FF-LDVD6-3DDN8-SDGQ4-WNF5E
AIDA64 Extreme (Kolay Kurulum Programı) AIDA64 Extreme (Taşınabilir)

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP / 2000 / NT / Me / 98/95 ve Windows Server 2008-2019.

Bu makalemizde sizlere aida64’ün extreme key ve ürün anahtarı verilmiştir.

Ücretsiz AIDA64 Extreme lisansının özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
 • 10 Haziran 2023’ten önceki yeni sürümler için güncellemeler.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Yalnızca evde kullanım.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap