İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Adobe Scan Mod APK 21.06.28 indir

Adobe Scan Mod APK 21.06.28 indir
0

Her zaman PDF dosyalarını kullanır mısın? Öyleyse, herhangi bir dosyayı veya resmi PDF veya JPEG dosyalarına dönüştürebilmek için Adobe Scan Mod Apk indirin. Bu uygulama, taşınabilir tarayıcınızdır!

Adobe Scan Mod APK Bilgileri

 İsim Adobe Tarama
 Güncellenmiş
 İle uyumlu Android 4.3+
 Son sürüm 21.06.28-normal
Boyut 83.04 Mb
 Kullanım Reklamsız
 Kategori İşletme
 Geliştirici Adobe
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.adobe.scan.android

Günlük hayatımızda ister okulda, ister işte veya kişisel amaçlarla birçok dosya kullanıyoruz. Teknoloji sayesinde, artık her seferinde fiziksel dosyalar göndermemize gerek kalmadığından hayatımız kolaylaştı. Bugün, internet üzerinden PDF dosyaları veya başka herhangi bir dosya gönderebilirsiniz. Bugün işimizin çoğu için interneti kullanıyoruz ve bu bizim için büyük bir nimet oldu. Ancak taşınabilir bir tarayıcıya sahip olmak istiyorsanız Adobe Scan Android Apk’yı indirebilirsiniz.

Bu uygulama Adobe tarafından yayınlandı ve herhangi bir fotoğraf ve dosyayı dijital hale getirmenize izin veriyor. Kartvizitler, makbuzlar, çalışma belgeleri, notlar ve diğerleri gibi hemen hemen her tür kağıdı PDF ve JPEG gibi dijital dosyalara tarayabilir. Ayrıca rengi ayarlayarak, döndürerek, kırparak yeniden sıralayarak ve çok daha fazlasını yaparak taramayı geliştirebilirsiniz. Bu uygulama ile, uygulamanın içindeki belgeleri de düzenleyebilirsiniz!

Taşınabilir Tarayıcı

Şu anda bir akıllı telefonunuz varsa, daha önce dijital dosyaları kullanmış olmanız için büyük bir şans var. Bugün internet üzerinden kelimenin tam anlamıyla herkese fotoğraf, video ve dosya gönderebilirsiniz! Artık sadece birkaç tıklama ile ister birileri için ister halkla istediğinizi paylaşabilirsiniz. Bu nedenle sürekli hayatımızı kolaylaştırmanın yollarını arıyoruz. Her zaman notlarınızın bir fotoğrafını çekip dijital bir belgeye dönüştürebilmeyi dilediyseniz, şimdi Adobe Scan ile yapabilirsiniz!

Bu uygulama, sahip olduğunuz herhangi bir kağıdın fotoğrafını çekmeniz gereken taşınabilir bir tarayıcı gibi çalışır! Bu bir makbuz, notlarınız, fotoğraflarınız ve hatta beyaz tahtalarınız olabilir. Ayrıca galerinizdeki bir fotoğrafı uygulamaya yükleyebilir ve onu dijitalleştirilmiş PDF veya JPEG dosyalarına dönüştürebilirsiniz. OCR metin tanıma özelliği sayesinde dosyalarınızdaki metinleri tarayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu, bugün telefonunuzdaki herhangi bir şeyi düzenlemenizi sağlar.

Artık uygulama sayesinde internet üzerinden kolayca dosya gönderebilirsiniz. Bundan daha basit bir şey yok!

Adobe Scan Özellikleri

Telefonunuzdaki herhangi bir şeyi tarayarak dijital bir dosyaya dönüştürmek ister misiniz? Adobe Scan ile artık bunu yapabilirsiniz!

Taşınabilir Tarayıcı – Günlük hayatımızda düzenli olarak kullandığımız birçok dosya vardır. Bu dosyalar iş, okul, hastane ve daha birçok yerde farklı şekillerde kullanılmaktadır. Dijital çağda olsak bile, bugün hala notlar, lisanslar, belgeler ve diğerleri gibi birçok kağıt belge kullanıyoruz. Bu nedenle, onları dijital dosyalara dönüştürmek çok zaman alır ve bir tarayıcı gerektirir. Ancak Adobe Scan ile telefonunuzu taşınabilir bir tarayıcıya dönüştürebilirsiniz!

Bunun anlamı, metin içeren herhangi bir şeyin fotoğrafını çekebilmeniz ve ardından onu bir JPEG veya PDF dosyasına dönüştürebilmenizdir! Bu uygulama tamamen yerini aldığı için artık bir tarayıcı kullanmanıza gerek yok. Kimlikler, makbuzlar, fotoğraflar, kartvizitler, faturalar ve daha pek çok metin ve belgeyi tanıyabilir. Gerekirse, taradıktan sonra içindeki metinleri de düzenleyebilirsiniz!

Herhangi bir dosyayı veya fotoğrafı tarayın – Adobe Scan, makbuzlar, belgeler, kimlikler ve istediğiniz herhangi bir şey gibi herhangi bir dosya belgesini bugün kolayca taramanıza olanak tanır! Ayrıca fotoğrafları taramakta veya dijital versiyona dönüştürmek için yüklemekte özgürsünüz. Bu uygulama, kenarları, metinleri ve taradığınız belgenin türünü tanıdığı için bunu yapabilir. Bu uygulama, kolayca kullanabileceğiniz nihai taşınabilir tarayıcıdır.

OCR Özelliği – Bu uygulama, bugün çeşitli fiziksel dosyaları taramanıza ve bunları PDF ve JPEG’e dönüştürmenize olanak tanır. Daha da şaşırtıcı olan, uygulamadaki her metni tanıması ve dijital dosyalara dönüştürmesidir. Bu, içeriği kolayca düzenleyebilmeniz için yeniden kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sadece akıllı telefonunuz ve bu uygulama ile hareket halindeyken dosyaları kolayca düzenleyebilirsiniz!

Taramaları geliştirin – Uygulama ayrıca belgelerinizi de geliştirir. Bu, kusurları iyileştirebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Tüm izleri, lekeleri, kırışıkları ve hatta isterseniz el yazınızı silebilirsiniz. Adobe Scan, herhangi bir belgeyi bugün profesyonel ve temiz görünen dijital bir belgeye dönüştürmenize olanak tanır.

Kolayca paylaşın – Herhangi bir dosyayı veya fotoğrafı taradıktan sonra, herhangi bir sosyal medya sitesinde veya e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz!

Adobe Scan Mod APK – En son sürüm indir

Herhangi bir şeyi dijital bir dosyaya dönüştürmek ister misiniz? Adobe Scan ile telefonunuzu taşınabilir bir tarayıcıya dönüştürebilirsiniz.

Adobe Scan’i İndirin [83.04 Mb]

Adobe Scan Mod APK Özellikleri

  • Reklamsız

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap