1. Ana Sayfa
  2. Android

Adobe Premiere Rush APK Mod 1.5.60.1347 indir

Adobe Premiere Rush APK Mod 1.5.60.1347 indir
0

Adobe Premiere Rush Mod APK en son sürümünü indirin. Yüksek kaliteli videoları doğrudan telefonunuzda düzenleyin.

Adobe Premiere Rush Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Adobe Premiere Rush
Güncellenme Tarihi
Uyumluluk Android 4.3+
 Son sürüm 1.5.60.1347
Boyut 72.38 Mb
Mod kilidi açıldı
 Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
 Geliştirici Adobe
 Fiyat Özgür
 Google Play Bağlantısı com.adobe.premiererush.videoeditor

Teknoloji bu son birkaç on yılda çok gelişti. İnternet yaratıldığından beri her şey değişti. Artık interneti kullanan herkesle her yerde iletişim kurabiliyoruz. Ve internet sayesinde sosyal medya siteleri doğdu. Bunlara Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve hatta TikTok dahildir. Artık neredeyse herkes bu sosyal medya sitelerinden birine video görmüş veya yüklemiştir. Bu nedenle, video düzenleme uygulamalarına olan talep hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Adobe Premiere Rush, Adobe tarafından geliştirilen bir video düzenleme yazılımıdır. Nispeten yeni ama şu anda Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Piyasada çok sayıda düzenleme uygulaması var, ancak hiçbiri Adobe Premiere Rush’ın yanına yaklaşamıyor. Adobe markasının yüksek kaliteli ve birinci sınıf içerikle ilişkilendirildiğini hepimiz biliyoruz. Ancak bu video düzenleme uygulaması ne kadar mükemmel? Hadi bulalım!

Adobe Premiere Rush nedir?

Sosyal medya siteleri söz konusu olduğunda, videoların kral olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece fotoğraflara kıyasla daha iyi erişime sahipler ve birçok insanı büyüleyebilirler. Bu nedenle birçok işletme ve marka, hedef kitleleri için kaliteli video içeriği oluşturmaya odaklanıyor. Ancak sadece onlar değil, kişisel hesaplar bile her zamankinden daha fazla video oluşturuyor.

Ancak sorun şu ki, herkesin kolayca erişebileceği bir PC/dizüstü bilgisayar yok. Akıllı telefonu olanlar sadece bu cihaza güvenebilirler. Ancak teknolojinin ilerlemesi sayesinde sayısız video düzenleme uygulaması yapılmıştır. Ancak her şeyden önce zirvede duran Adobe ürünleridir. Herhangi bir grafik söz konusu olduğunda, Adobe’nin sunduğunu biliyoruz. Photoshop’tan prömiyerine kadar – kaliteli içeriğin özüdürler.

Peki ya telefonunuzda düzenleme yapmanız gerekiyorsa ancak yine de kaliteli içerik istiyorsanız? İşte burada Adobe Premiere Rush devreye giriyor. Bu uygulama çok güçlü bir masaüstü yazılımından gelse de, çoğu düzenleme uygulamasından daha fazla özelliğe sahip. Bu sadece bir Adobe ürününün gücüdür. Çok sayıda özelliği sayesinde videolarınızı düzenlemek için bu uygulamayı kullandığınıza pişman olmayacaksınız. Adobe, grafiklerle kendi yolunu bilir, böylece her zaman kaliteli içeriğe sahip olursunuz! Daha fazlasını öğrenmek için aşağıyı okuyun.

Adobe Premiere Rush Özellikleri

Adobe Premiere Rush, çok güçlü bir yazılımın uygulama sürümü olsa da, yine de güçlüdür. Başka hiçbir düzenleyicinin eşleştiremeyeceği çeşitli özellikler içerir. İşte özellikleri:

Çok izli zaman çizelgesi – Diğer video düzenleme uygulamaları yalnızca bir zaman çizelgesine izin verirken, Adobe Premiere Rush birden çok izin verir! Bu, sosyal medyanız için birinci sınıf içerik oluşturma konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, izleyicilerinizi etkileyecek daha gerekli öğeleri eklemenize de olanak tanır. Adobe Premiere Rush ile videolarınızı bir uygulamada düzenlediğinizi asla düşünmezler! Hiçbir şey maliyetsiz kaliteli içerik oluşturmak kadar tatmin edici olamaz!

Temel araçlar – Adobe Premiere Rush’ı yalnızca temel araçlar için kullansanız bile hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Adobe Premiere Rush’ta kırpma, medya dosyaları ekleme ve daha fazlası gibi her türlü temel düzenlemeyi yapabilirsiniz. Hızlı bir düzenleme için Adobe Premiere Rush’ı kullansanız bile, bu uygulamanın ne kadar kolay ve verimli olduğuna şaşıracaksınız. Adobe Premiere Rush’ı kullandıktan sonra artık başka bir düzenleme uygulamasına ihtiyacınız olmayacak. İşte bu uygulama ne kadar güvenilir!

Kamera – Sahne çekmek istiyorsanız ancak ortalamanın altında bir kameranız varsa endişelenmenize gerek yok! Adobe Premiere Rush, videoları doğrudan yazılımın kamerasıyla kaydetmenize olanak tanır. Bunun yaptığı, yerleşik kameranızın sahip olduğu kusurları ortadan kaldırmasıdır. Aldığınız kliplerin zaten birinci sınıf olmasını sağlayan gerçek zamanlı bir düzenleyici olarak düşünün. Adobe Premiere Rush kullanarak çekim yaptığınızda artık videolarınızdan çok fazla düzenleme yapmanıza gerek yok.

Başlıkları özelleştirin – Adobe Premiere Rush’ın sahip olduğu bir başka iyi özellik de yerleşik şablonlardır. Bu uygulama, düzenlenebilir 100’den fazla ücretsiz hareketli grafik şablonu sunar! Bu şablonlar stok veya animasyonludur ve bunları videolarınız için tamamen özelleştirebilirsiniz. Benzersiz hale getirmek için rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Hepsinden iyisi, diğer video düzenleme uygulamalarından farklı olarak bu şablonlarda filigran bulunmaz. Videolarınıza uygulayabileceğiniz çarpıcı filtreler de var. Bunlar, otomatik olarak renk düzeltmenizi sağlar. Ama isterseniz, renkleri bile ayarlayabilir ve tamamen özelleştirebilirsiniz.

Ses düzenleme – Adobe Premiere Rush ayrıca seslendirme, müzik eklemenize ve bunları istediğiniz gibi düzenlemenize olanak tanır. Gürültü azaltma, otomatik azaltma, ses dengeleme ve daha fazlası için Adobe Sensei yapay zekası tarafından sağlanan gelişmiş araçları kullanın! Bu, ses kalitesinin birinci sınıf olmasını ve videolarınızı engellememesini sağlar. Sesi düzenlemek için yalnızca Adobe Premiere Rush kullansanız bile hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Otomatik senkronizasyon – Yaygın video düzenleme uygulamalarında normalde sadece video dosyalarını kaydedersiniz. Ancak Adobe Premiere Rush ile çalışmanızı otomatik olarak bulutla senkronize edebilirsiniz! Bu, uygulamayı silseniz veya başka bir cihaz kullansanız bile dosyalarınıza erişmeye devam edebileceğiniz anlamına gelir! Bu ne kadar uygun?

Kolay arayüz – Adobe Premiere Rush, çoğu video düzenleme uygulamasından daha güçlü özellikler sunsa da, yine de minimal bir arayüze sahiptir. Bu, yeni başlayanların bile bu uygulamada hızlı bir şekilde video düzenlemede ustalaşmasını sağlar. En gelişmiş özellikler bile ihtiyacınız olan her şey burada. Farklı becerilere sahip herkesin videoları gerektiği gibi düzenlemesine olanak tanır. Kaliteli içerik oluşturabilmeniz için herhangi bir sınırlama belirlenmemiştir.

Yüksek kaliteli dışa aktarma – Adobe Premiere Rush, videoları mümkün olan en yüksek kalitede dışa aktarmanıza olanak tanıyan güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır. Yüksek kaliteli videoları destekler. Dışa aktarırken düşük kaliteli videoları bile iyileştirir.

Paylaş – Oluştururken videolarınız için farklı bir formata ihtiyacınız olduğunu hepimiz biliyoruz. Adobe Premiere Rush, zahmetsizce sosyal medyaya hazır videolar oluşturmanıza olanak tanır!

Adobe Premiere Rush Mod APK indir

Adobe Premiere Rush, parmaklarınızın ucunda birçok güçlü özelliğe sahip güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır! Şimdi daha fazla özelliğin kilidini açmak için en son sürüm modunu indirin!

Mod Özellikleri

  • Sınırsız Dışa Aktarma Kilidi Açıldı

NOT: Android 9.0 ve üstü ve aşağıdaki telefon modellerini gerektirir:

  • Samsung Galaxy S10/S10+, S9/S9+, Note9, S8/S8+, Note8, S10e, A50, A70
  • Google Piksel 3/3 XL, 2/2 XL
  • OnePlus6, 6T
Adobe Premiere Rush 1.5.60.1347 Mod [147 MB]

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap