İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Android

Adobe Lightroom Premium Mod APK 6.3.0 indir

Adobe Lightroom Premium Mod APK 6.3.0 indir
0

Fotoğraflarınızı düzenlemek ve kolayca profesyonel görünmesini sağlamak istiyorsanız Adobe Lightroom CC Premium Mod APK en son sürümünü indirin! Gelişmiş özelliklerden yararlanın ve şimdi bir başyapıt yaratın!

Adobe Lightroom Premium Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Adobe Lightroom Premium
İşletim Sistemi Android 6.0+
Son sürüm 6.3.0
Geliştirici Adobe
Google Play Bağlantısı com.adobe.lrmobile
Fiyat Bedava
Boyut 92.50 Mb
Mod Premium Kilidi Açıldı
Kategori Fotoğrafçılık

Şu anda Android için kullanılabilen birçok fotoğraf düzenleme uygulaması var. Ancak güvenilir ve güvenilir bir profesyonel istiyorsanız, Adobe Lightroom’u seçmeniz iyi olur. Dev grafik şirketi Adobe tarafından oluşturulan bu mobil sürümde ihtiyacınız olan her şey var!

Uygulamayı Google Play Store’dan indiren 100 milyondan fazla kişiyle, çoğu uygulamadan memnun kaldı. 4.3 puanı var ve bugün hala kullanılıyor. Bunun neden en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak derecelendirildiğini merak ediyorsanız, incelememizi okumalısınız!

Adobe Lightroom Premium Apk
Basit Düzenleme Araçları – Kolay Hazır Ayarlar

Yüksek Kaliteli Fotoğraflar Oluşturun

Bugün yaşadığımız dünyada, fotoğraf, özçekim ve grup çekimlerine o kadar takıntılıyız ki artık iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarına ihtiyaç var. Önceden, fotoğrafları yalnızca masaüstü uygulamalarını kullanarak düzenlerdik. Ancak artık teknoloji yanımızda olduğuna göre, hepsini akıllı telefonlarımızda yapabilmemiz an meselesiydi.

İnsanların çoğu için bu iyi bir şey çünkü kullanıcıların neredeyse her şeyi dizüstü bilgisayar getirme zahmetine girmeden yapmasına izin veriyor. Akıllı telefon cihazları daha gelişmiş olmaya başladıkça, giderek daha güvenilir hale geliyorlar. Bazı uygulamalar artık Adobe Lightroom gibi masaüstü benzerlerini bile geride bırakıyor. Bu fotoğraf düzenleme uygulaması yıllardan beri var ama zamana direndi. Profesyonel olsanız da olmasanız da hayranlık uyandıran fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız, bu uygulama bir zorunluluktur.

Adobe Lightroom’un Özellikleri

Bu uygulamayı daha önce hiç duymadıysanız, sosyal medya dünyasında güncel olmamalısınız. Bunun nedeni, bu uygulamanın dünyanın en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olmasıdır! Bu iddiayı kanıtlamak için işte özellikleri.

Basit düzenleme araçları – İnsanlar o zamanlar fotoğrafları karmaşık bilgisayar yazılımlarını kullanarak düzenlerdi. Ardından, görünüşte dünyayı kasıp kavuran ünlü Adobe yazılım ürünleri geldi. Bu Adobe yazılımları, profesyonellerin oyunlarını önemli ölçüde geliştirmelerini sağladı. Artık bu ürünleri yaratıcı dünyada bir standart olarak görüyoruz. Bunlar, herkes kullandığı için ustalaşmanız gereken ürünlerdir. Ancak işleri inanılmaz derecede kolaylaştırmak için Adobe Lightroom uygulaması yapıldı. Bu uygulama, ihtiyacınız olan tüm basit düzenleme araçlarına sahiptir – kırpın, kırpın, döndürün, ışığı ayarlayın ve daha fazlasını yapın.

Hazır ayarlar – Adobe Lightroom’u acemi dostu yapan şey, hazır ayarların varlığıdır. Bir ön ayar seçtiğinizde, ayarlar otomatik olarak fotoğrafınıza uygulanır ve istenen görünüm elde edilir. Başka bir şey yapmanıza gerek yok, ancak ayarları tercihinize göre daha fazla ayarlayabilirsiniz. Bu uygulamada, kullanabileceğiniz çok sayıda ön ayar vardır. Bu ön ayarlar, filtreler gibidir ancak içlerinde benzersiz ayarlara sahip oldukları için daha karmaşıktır. Fotoğraflarınızda kullanmak için diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan hazır ayarları da indirebilirsiniz. Bu kullanmak için harika bir özellik olmasına rağmen, özellikle karmaşık olanlar için arzu ettiğiniz bazı efektler için her zaman mevcut hazır ayarları bulamayacaksınız.

Renk ayarlamaları – Adobe Lightroom, fotoğrafların rengini ayarlama becerisinde başarılıdır. Burada fotoğrafın ışığını ve rengini ayarlayabilirsiniz. Burada istediğiniz renge veya istediğiniz açıya ayarlayabilirsiniz. İster koyu bir ton ister daha açık bir ruh hali hedefliyor olun, fotoğraflarınızdaki farklı duyguları iletmek için kullanın – hepsini uygulamada yapabilirsiniz. Kaydırıcı, kolayca düzenleyebilmeniz için koymak istediğiniz rengin gücünü ayarlamanıza olanak tanır.

Efektler – Bu uygulamada, efektler de ekleyebilirsiniz! Netlik, bulanıklık, skeç miktarı, orta nokta ve daha fazlası gibi efektler vardır. Bu araçların her birinin kendi kullanımları vardır ve istediğiniz sonucu elde etmek için onlarla deney yapabilirsiniz. Netlik aracı olarak, fotoğrafın içindeki farklı kenarları ve fotoğrafa yüksek kaliteli bir görünüm kazandıran fotoğrafın ayrıntılarını vurgular. Skeçte olduğu gibi, kenarları düzgün bir şekilde beyaz veya siyah renge kırpar. Kaydırıcıyı kullanarak uygulamadaki gücü kolayca ayarlayabilirsiniz.

Ayrıntılar – Ayrıntılara gelince, uygulamada keskinleştirme, yarıçap, ayrıntı, maskeleme ve daha fazlası gibi araçlar bulunur. Bunların hepsinin benzersiz kullanımları var ve ne kadar uygulamak istediğiniz size kalmış. Genellikle fotoğraflarınızın daha ayrıntılı ve net görünmesini sağlarlar. Bu nedenle, bazı bulanık fotoğraflarınız varsa endişelenmenize gerek yok çünkü bunları Adobe Lightroom’daki araçları kullanarak daha keskin görünmesi için her zaman düzenleyebilirsiniz.

RAW Dosya formatlarını destekler – Adobe Lightroom 6 tanesini de desteklediği için RAW dosya formatları hakkında da endişelenmenize gerek yok! Hangi kamerayı kullanırsanız kullanın, her zaman uygulamaya yükleyebilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz!

Kreasyonlarınızı paylaşın – Uygulamada çeşitli kullanıcılar tarafından yaratılmış bir dizi harika şaheser de görebilirsiniz. Ardından düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Keşfet bölümünde ve sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü – Adobe Lightroom’un kullanıcı arayüzünün harika yanı, çok karmaşık olmamasıdır. Yeni başlayanların ve uzmanların kolayca düzenlemesine izin veren sadelik ve minimalist tasarıma sahiptir. Ancak, nefes kesici fotoğraflar oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız her düzenleme aracının bir düğmeye dokunarak mevcut olacağından emin olabilirsiniz.

Adobe Lightroom Pro Özellikleri

Adobe Lightroom Pro aboneliğinden yararlanmak veya Adobe Lightroom Mod APK’sını buradan indirmek istiyorsanız, bu özelliklere sahip olacaksınız.

 • Bulut depolama
 • RAW desteği
 • Adobe Sensei
 • Bir fotoğrafın seçili alanlarını ayarlama
 • İyileştirme fırçası aracı
 • Geometri aracı
 • Zaman kazanmak için toplu düzenleme

Adobe Lightroom vs Adobe Photoshop

İkisi arasındaki farkın ne olduğunu merak ediyorsanız, işte bunlar:

 • Lightroom, Photoshop’tan daha kapsamlı ve eksiksiz bir fotoğraf düzenleme ve yönetim aracıdır
 • Ham fotoğraflar çekiyorsanız Lightroom önerilir
 • İş akışı söz konusu olduğunda, Lightroom etiketlemenize, anahtar kelimeler eklemenize, albümler oluşturmanıza ve daha pek çok şeye izin verdiği için oyunun bir adım önündedir.
 • Fotoğraf düzenleme söz konusu olduğunda, her iki uygulama da harika. Ama kendi kullanımları var.

Sıkça Sorulan Sorular

Lightroom uygulaması iyi mi?

Evet. Adobe Lightroom uygulaması, mevcut en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Sayısız fotoğrafı düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Adobe Lightroom mobil ücretsiz mi?

Evet, kullanımı %100 ücretsizdir. Yine de Adobe bulutunun premium aboneliğinden ayda 9,99 ABD doları karşılığında yararlanabilirsiniz.

Adobe Lightroom ne için kullanılır?

Adobe Lightroom, öncelikle fotoğrafları profesyonel olarak düzenlemek için kullanılır. Var olan en eksiksiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir!

Lightroom yeni başlayanlar için iyi mi?

Evet, yeni başlayanlar için uygundur ve ayrıca sahip olduğu özellikler sayesinde ileri düzey kullanıcılara da hitap edebilir.

Hangisi daha iyi Photoshop veya Lightroom?

Ne için kullandığına bağlı. Ancak iyi haber şu ki, ikisini de tek bir proje için kullanabilirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçılar Lightroom ön ayarlarını kullanıyor mu?

Evet, çoğu ön ayar kullanıyor. Ancak istenen sonucu yakalayacak hazır ayar yoksa, manuel olarak düzenlerler.

Adobe Lightroom Premium Mod APK İndirin – Premium Kilitsiz

Adobe Lightroom, oradaki en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Bu uygulama ile iyi bir fotoğrafı bir başyapıta dönüştürebilirsiniz! Şu anda web’de tonlarca öğretici olduğu için teknik bilgiye bile ihtiyacınız yok.

Adobe Lightroom Premium 6.3.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

adobe-lightroom-premium-6.3.0.apk indir (92.50 Mb)

Adobe Lightroom Premium 6.3.0 Mod APK

Mod özellikleri:

 • Premium özelliklerin kilidi açıldı
 • Devre Dışı Bırakıldı/Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler
 • Analitik/Crashlytics devre dışı bırakıldı.

NOT: Mod sürümünü kurduktan sonra asla giriş yapmayın . Uygulamayı kullanmak için ekranın sol köşesindeki ” X ” simgesine tıklayın. Giriş yaptıysanız, Mod sürümü ÇALIŞMAZ . Yine de giriş yapmak istiyorsanız aşağıdan Adobe Lightroom mod APK 3.2 1’i indirebilirsiniz.

Adobe Lightroom Premium 6.3.0 Mod (93 MB) indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap