İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Veri Kurtarma

Acronis True Image Nedir? – Ücretsiz Sürümler

Acronis True Image Nedir? – Ücretsiz Sürümler
+ - 0

Bilgisayarınızda Seagate, Western Digital veya SanDisk’ten bir sabit disk varsa, Windows işletim sisteminizi yedeklemek ve geri yüklemek için özel bir teklif, ücretsiz Acronis True Image sürümlerini kullanabilirsiniz.

Acronis True Image’itüm bir Windows bilgisayarını, uygulamaları, özel ayarları ve mevcut tüm verileri yedeklemek ve gereksiz gizli bilgileri kalıcı olarak silmek için kullanın. Bu programla bir bilgisayarı kolayca klonlayabilir, tüm diski veya belirli bölümleri yedekleyebilir , önyüklenebilir bir USB flash sürücü oluşturabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

başlatma mümkün olmadığında Windows sisteminin sağlıklı durumu.

Seagate DiscWizard ücretsiz sürümü

En az bir Seagate sabit diski olan bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda ücretsiz kullanım için tasarlanmış Seagate DiscWizard’ı indirin:

Yapı numarası: 24.0.1.28500

Seagate DiscWizard’ı indirin (510 MB)

Sistem desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 veya 64-bit

Acronis True Image WD Edition’ın ücretsiz sürümü

WD Edition’ı Western Digital veya SanDisk sabit sürücülere sahip bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda ücretsiz kullanın:

Acronis True Image WD Edition’ı indirin (511 MB)

İşletim sistemi için : Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32 veya 64 bit)

Acronis True Image’in ücretsiz sürümünün özellikleri

  • Kullanım sınırlıdır (tek tek dosya ve klasörlerin yedek kopyası yoktur, senkronizasyon yoktur, güvenlik bölgesi, zamanlama ve şifreleme yoktur).
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap