1. Ana Sayfa
  2. İnternet Araçları

AceThinker Video Keeper – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

AceThinker Video Keeper – 1 Yıl Ücretsiz Lisans
1

AceThinker Video Keeper için 1 yıllık ücretsiz lisans. Popüler sitelerden video malzemeleri indirmenize, ekran görüntüsü almanıza, medya dosyalarını dönüştürmenize ve Windows ve macOS işletim sistemlerini çalıştıran bilgisayarınızın monitöründen kayıt yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir program.

AceThinker Video Keeper, bilgisayar ekranınızda olan her şeyin (tam ekran ekran görüntüleri , seçim alanı, Windows veya macOS sistem sesleri dahil ses kayıtları) ve bağlı kameranın yüksek kaliteli formatta canlı akış videosunu yakalamak için AceThinker Video Keeper’ı kullanın.

Sesi uygun formatta kaydedin, aynı anda birden fazla video klip indirin, indirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatın ve devam ettirin. Herhangi bir siteden video indirin

AceThinker Video Keeper Video Downloader ile YouTube, Vimeo, Dailymotion, Facebook, TED, Instagram, Twitter, Metacafe, Lynda, Veoh, Break, VEVO ve daha pek çok siteden video indirebilirsiniz . TV şovlarını, filmleri, video eğitimlerini, müzik videolarını ve incelemeleri kolay ve hızlı bir şekilde kaydedin.

Tüm materyali indirmeden MP3 ses parçasını çevrimiçi videodan doğrudan çıkarın. 720P, 1080P, 4K ve 8K gibi HD videoları sorunsuz bir şekilde indirin.

Videoyu kaydetmek için URL’yi kopyalayıp yapıştırın veya programın videoyu oynattığınızda otomatik olarak indirmesi için keşif işlevini açın.

Herhangi bir şeyde oynatmak için video ve sesi dönüştürün

AceThinker Video Keeper, eksiksiz bir video dönüştürme aracı olarak hizmet edebilir. Yardımcı program, indirilen video ve ses dosyalarını herhangi bir kısıtlama veya kalite kaybı olmaksızın kolayca herhangi bir formata dönüştürmenize olanak tanır.

Video ve sesi dönüştürün, WMV, AVI, FLV, MP4, MOV, MKV, VOB, MP3, WMA, WAV, AAC, OGG ve çok daha fazlasını içeren bir dizi video ve ses formatını destekleyin. İPhone, iPad, Apple TV, Android, Samsung, Sony, LG, HTC, Blackberry ve daha fazlası için optimum ayarlarla

Kırparak, döndürerek, kodlayarak, kısarak, metin ekleyerek ve altyazı ekleyerek video ve ses dosyalarını düzenleyin.

AceThinker Video Keeper’da yerleşik bir medya oynatıcı vardır çeşitli formatlarda video ve ses oynatmak için kullanılabilir.

AceThinker Video Keeper – 1 Yıllık Ücretsiz lisans nasıl alınır?

1 . AceThinker Video Keeper’ı (İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza kurun:

Windows için AceThinker Video Keeper indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 | macOS 10.8 veya üstü

2 . Programı çalıştırın ve sağ üst köşedeki ilgili düğmeye tıklayarak aşağıdaki lisans anahtarını etkinleştirin:

B8740-C091N-QCAR3-96C03

AceThinker Video Keeper Ücretsiz Lisans Özellikleri

  • Bir Windows veya macOS kişisel bilgisayar için bir yıllık lisans.
  • Tüm dönem için yeni sürümlere program güncellemeleri.
  • Ücretsiz teknik destek.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.
8.8
İncelemeye Genel Bakış

AceThinker Video Keeper ile video ve ses dosyalarını istediğiniz gibi kırparak, döndürerek, kırparak, parlaklığı ayarlayarak, metin ekleyerek, altyazı ekleyerek vb. Düzenleyebilirsiniz.

  • Genel 8.8
  • Fonksiyon 8.8
  • Destek 8.7

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. bu lisans anahtarı çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir