1. Anasayfa
  2. Sistem Araçları

Abelssoft PC Fresh 2022 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft PC Fresh 2022 – Ücretsiz Lisans
0

Abelssoft PC Fresh 2022 programı için ücretsiz lisans alın. Windows PC Optimizasyon Aracı ayarları düzenlemenize, programları ve başlatmayı hızlandırmanıza, teşhis koymanıza ve genel performansı artırmanıza yardımcı olur.

Abelssoft PC Fresh 2022 programı, bir kişisel bilgisayar kullanıcısının maksimum performans için sistem ayarlarını özelleştirmesine olanak tanır.

Program, mevcut ayarları tanımlar ve ardından iyileştirme için öneriler sunar. Modüler Windows optimizasyonu ve ayarlama aracı ile mevcut durumun bir yedek kopyasını oluşturabilir, çeşitli yönleri beğeninize göre ayarlayabilir ve sorun olması durumunda parametreleri geri döndürebilirsiniz.

PC Fresh Gösterge Paneli

Birçok program izinsiz olarak çalışır. Windows Özel bir modül Abelssoft PC Fresh , tüm başlangıç ​​uygulamalarını listeler ve ihtiyaçlarınızı karşılamayanları devre dışı bırakmanıza izin verir. Ek olarak, Abelssoft PC Fresh, uygulanabilecek ve bilgisayarınızı daha da hızlandırabilecek sistem hizmetlerinin ayarlanması için en uygun önerileri sunar.

Performans bölümü, menü gecikmesinin ince ayarını yapmak, olay günlüğünü devre dışı bırakmak, önyükleme dosyalarını birleştirerek bilgisayarın başlatılmasını hızlandırmak, ağı ve dosya sistemini optimize etmek, gereksiz belleği ve performansı artırmaya yardımcı olan diğer parametreleri boşaltmak için tasarlanmıştır.

Abelssoft PC Fresh Lisansı Nasıl Alınır

  1. Abelssoft PC Fresh 2021 indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  2. Programı çalıştırın, adınızı, soyadınızı ve posta adresinizi girin. Lütfen kullanım koşullarını, gizlilik politikasını işaretleyin ve “Kodu e-posta ile al” düğmesini tıklayın.
  3. Gelen mail’deki bağlantıyı takip edin ve aktivasyon otomatik olarak gerçekleşecektir.

Abelssoft PC Fresh 2022 indir

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7

Abelssoft PC Fresh 2022 Lisans Özellikleri

  • Bir bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.
  • Yeni sürümlerde güncelleme yok.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir