1. Anasayfa
 2. Yazılımlar

Abelssoft CryptBox 2022 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft CryptBox 2022 – Ücretsiz Lisans
0

Abelssoft CryptBox 2022 programı için ücretsiz lisans kayıt kodu alabilirsiniz. Verilerinizi ve önemli dosyalarınızı şifreli kasaların koruması altında güvenli bir şekilde saklamanıza izin veren bir windows bilgisayar için kapsamlı bir yazılımdır.

Abelssoft CryptBox 2022, Windows bilgisayar kullanıcılarının önemli dosyalarını depolamak ve onları yetkisiz erişime karşı korumak için sanal kasalar oluşturmasına olanak tanır. Şifreli kasalar normal diskler gibi görünecek ve hassas verileri güvenle depolayabilir.

Hassas belgeleri en yüksek düzeyde gizlilikle saklamak için ABD hükümeti tarafından onaylanmış yüksek güvenlikli bir şifreleme algoritması kullanır. Bu klasörleri sadece şifreyi biliyorsanız açabilirsiniz.

Güvenli AES-256 algoritmasını kullanarak dijital bilgileri şifreler. Uygulama yalnızca normal sürücüler gibi monte edilebilen güvenli kasalar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda normal sürücüleri de şifreler. Windows çalışırken sistem bölümü bile şifrelenebilir.

Ayrıca Abelssoft yazılımı, güvenli flash sürücüler ve hatta CD’ler oluşturmanıza olanak tanır. CryptBox 2022, veri erişimi için farklı yetkilendirme türlerini kabul eder. İsterseniz güvenli veri kasasını açıp kapatmak için iPhone veya iPad’inizi anahtar olarak kullanabilirsiniz.

Neden CryptBox kullanmalısınız?

Her gün bilgisayarda daha fazla kişisel veri depolanıyor. Belgeler, mektuplar, fotoğraflar genellikle şifrelenmeden saklanır ve birçok kullanıcı riskleri hafife alır. Sonuçta, dosyalar bilgisayara erişimi olan herkes tarafından görülebilir ve bilgisayar korsanları silinmiş olsalar bile gizli verilerinizi kolayca bulabilirler bu yüzden bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Abelssoft CryptBox 2022 Özellikleri

 • Bellek Koruması: Sistem bunları RAM’e yazmadan önce parolaları şifreler.
 • iPhone ve iPad’inizi geçiş anahtarı olarak kullanın.
 • Bir dosya parçalayıcı, verileri kalıcı olarak yok eder.
 • Kasa için farklı türde şifreleri kabul eder.
 • Güvenli bir flash sürücü oluşturma yeteneği.
 • Güçlü AES-256 şifreleme algoritması.
 • Sistem disk şifrelemesi.

Abelssoft CryptBox 2022 Ücretsiz Lisans

 1. Abelssoft CryptBox 2022’yi indirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. Abelssoft CryptBox 2022 programını açın, çıkan pencerede adınızı ve soyadınızı girin, e-posta adresinizi girin, kullanım koşullarını kabul edin ve ” Şimdi ücretsiz kilit açma e-postası alın ” butonuna tıklayın.

Abelssoft CryptBox 2022 Ücretsiz Lisans Kayıt Kodu

 1. E-posta adresinizi kontrol edin ve e-posta’daki bağlantıya tıklayarak kaydınızı onaylayın. ” Bitti ” düğmesini tıklayın ve şifreleme aracını ücretsiz bir şekilde kullanın.tekn

Abelssoft CryptoBox indir

Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 11/10/8.1/8/7

Abelssoft CryptBox 2022 Ücretsiz Lisansının Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.teknobird
 • Ücretsiz teknik destek sağlanmamaktadır.
 • Sadece ev kullanımı içindir.
 • Ücretsiz güncelleme yok.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir