1. Ana Sayfa
 2. Sistem Araçları
 3. Abelssoft CheckDrive 2020 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft CheckDrive 2020 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft CheckDrive

Abelssoft CheckDrive 2020 için ücretsiz lisans. Program, Windows işletim sistemine dayalı bir bilgisayarın sabit sürücülerindeki veya SSD sürücülerindeki hataları algılamak için tasarlanmıştır ve sorunları gerçek sorunlar ortaya çıkmadan önce gidermenizi sağlar.

Abelssoft CheckDrive , hataları düzeltmenin yanı sıra, bir Windows bilgisayarın sabit disklerini ve SSD sürücülerini otomatik olarak izleyerek, depolama ortamını temizleme veya birleştirme ihtiyacını belirlemenize olanak tanıyan ayrıntılı bilgiler sağlar.

Bilgisayarınızın sabit sürücüsünü sadece birkaç dakika içinde tarayabilir ve kontrol edebilir ve ayrıca sabit sürücünün modeli, seri numarası, üretici hakkında yararlı bilgileri görebilirsiniz.

Abelssoft CheckDrive , sabit sürücü değerlerini sürekli olarak izler ve hataları anında uyarır sorunu çözer. Programın manuel bir tarama modu, bir görev zamanlayıcısı, SMART göstergelerinin teşhisi, sürücünün boyutunu, üreticisini, bölüm sayısını ve dosya sistemini belirler.

Abelssoft CheckDrive 2020 Ücretsiz Lisans nasıl alınır

 1. Abelssoft CheckDrive 2020’nin sürüm 2.05’i indirin ve İngilizce’yi seçerek bilgisayarınıza kurun, araç sistem dilini algılar ve Rusça olarak yükler:
 2. Programı başlatın, açılan pencerede e-posta adresinizi, adınızı, soyadınızı girin, kullanım koşullarını kabul edin ve ” Ücretsiz bir kilit açma kodu alın “ düğmesine tıklayın .
 3. Ayarlara gidin ve otomatik güncelleme aramayı kapatın. Disk Teşhis Aracı tamamen ücretsizdir.

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8 ve 7

Abelssoft CheckDrive 2020’yi indirin

Abelssoft CheckDrive 2020 Ücretsiz Lisansının Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
 • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
 • Teknik destek yok.
 • Yalnızca evde kullanım.

7.8
Editör Puanı

CheckDrive, sabit disklerinizin kullanım ömrünü kontrol eder ve bir sabit disk arızalanmadan önce sizi zamanında uyarır

 • Genel 7.8
 • İşlevsellik 7.5
 • Kullanım Kolaylığı 8
 • Müşteri Desteği 8
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap