1. Anasayfa
  2. Antivirüs

Abelssoft AntiRamsomware 2022 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft AntiRamsomware 2022 – Ücretsiz Lisans
0

Abelssoft AntiRamsomware 2022 programı için ücretsiz lisans alın. Windows tabanlı bir kişisel bilgisayarı kullanıcı verilerini şifreleyen fidye yazılımlarından gerçek zamanlı olarak koruyan bir araçtır.

Abelssoft AntiRamsomware, en yeni ve mevcut fidye yazılımı programları tarafından kullanılan kalıpları tespit etmek için gelişmiş algoritmalar kullanarak bilgisayarınız için gerçek zamanlı arka plan koruması sağlar. Windows işletim sisteminde fidye yazılımı tespit edilirse, kötü amaçlı şifrelemeyi durdurmak ve kötü amaçlı yazılımlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda size değerli bilgiler sağlamak için bir acil durum prosedürü başlatılır.

Abelssoft AntiRamsomware 2022 Lisans Nasıl Alınır?

  1. Programı aşağıdaki butondan indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  2. Programı çalıştırdığınızda size özel full sürüm otomatik olarak etkinleştirilecektir.

Abelssoft AntiRamsomware’i indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 11 /10 /8 / 8.1 / 7 (32 veya 64-bit)

Abelssoft AntiRamsomware 2022 Başlıca Özellikleri

Arkaplan Taraması

Arka plan koruması, Windows bilgisayarınızı fidye yazılımı programı tarafından yapılan şüpheli değişikliklere karşı sürekli olarak tarar ve olası saldırganlar hakkında bilgi sağlar.

Kolay Veri Koruması

Fidye yazılımı esas olarak kullanıcıların kişisel dosyalarını şifrelediğinden, AntiRansomware fotoğraflarınızı, belgelerinizi, videolarınızı ve diğer verilerinizi içeren dört kullanıcı klasörünü otomatik olarak izler. Ayrıca, önemli bilgileri başka bir yerde saklarsanız, izlemek için daha fazla klasör seçebilirsiniz.

Akıllı Algılama Algoritmaları

Fidye yazılımlarını tespit etmek için gelişmiş algoritmalar gerekir. Abelssoft güvenlik uzmanları, araştırma laboratuvarlarında 83 farklı fidye yazılımı programını ayrıntılı olarak inceledi.

RansomLiveUpdates

Tıpkı virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar gibi, fidye yazılımı da her geçen gün daha tehlikeli hale geliyor. Bu nedenle AntiRansomware, RansomLiveUpdates tarafından güncellendi ve en acil tehditlere karşı koymak için fidye yazılımı algılamasını sürekli iyileştiriyor.

Abelssoft AntiRamsomware 2022 Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • 2022 serisi için yeni sürümlerde yapılan güncellemeler içerir.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir