1. Ana Sayfa
  2. Antivirüs

Abelssoft AntiRamsomware 2021 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft AntiRamsomware 2021 – Ücretsiz Lisans
+ - 0

Windows tabanlı bir kişisel bilgisayarı kullanıcı verilerini şifreleyen fidye yazılımlarından gerçek zamanlı olarak koruyan Abelssoft AntiRamsomware 2021 aracı için ücretsiz lisans.

Abelssoft AntiRamsomware, en yeni ve mevcut fidye yazılımı programları tarafından kullanılan kalıpları tespit etmek için gelişmiş algoritmalar kullanarak bilgisayarınız için gerçek zamanlı arka plan koruması sağlar.

Windows işletim sisteminde fidye yazılımı tespit edilirse, kötü amaçlı şifrelemeyi durdurmak ve kötü amaçlı yazılımlarla nasıl başa çıkılacağı konusunda size değerli bilgiler sağlamak için bir acil durum prosedürü başlatılır.

Arkaplan Taraması

Arka plan koruması, Windows bilgisayarınızı fidye yazılımı programı tarafından yapılan şüpheli değişikliklere karşı sürekli olarak tarar ve olası saldırganlar hakkında bilgi sağlar.

Kolay Veri Koruması

Fidye yazılımı esas olarak kullanıcıların kişisel dosyalarını şifrelediğinden, AntiRansomware fotoğraflarınızı, belgelerinizi, videolarınızı ve diğer verilerinizi içeren dört kullanıcı klasörünü otomatik olarak izler. Ayrıca, önemli bilgileri başka bir yerde saklarsanız, izlemek için daha fazla klasör seçebilirsiniz.

Akıllı Algılama Algoritmaları

Fidye yazılımlarını tespit etmek için gelişmiş algoritmalar gerekir. Abelssoft güvenlik uzmanları, araştırma laboratuvarlarında 83 farklı fidye yazılımı programını ayrıntılı olarak inceledi.

RansomLiveUpdates

Tıpkı virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar gibi, fidye yazılımı da her geçen gün daha tehlikeli hale geliyor. Bu nedenle AntiRansomware, RansomLiveUpdates tarafından güncellendi ve en acil tehditlere karşı koymak için fidye yazılımı algılamasını sürekli iyileştiriyor.

Abelssoft AntiRamsomware 2021 Ücretsiz lisans nasıl alınır

  1. Abelssoft AntiRamsomware 2021’i (İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Aracı başlatın, beliren pencerede adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi (gmail.com en iyisidir) girin, sözleşmeyi işaretleyin ve ” Şimdi ücretsiz e-posta kilidini aç ” düğmesini tıklayın .
  3.  Aldığınız e-postadaki bağlantıyı takip edin ve Abelssoft AntiRamsomware 2021’i kullanıcı verilerini ücretsiz olarak şifreleyen fidye yazılımlarına karşı kullanın.
Abelssoft AntiRamsomware’i indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 /8 / 8.1 / 7 (32 veya 64-bit)

Abelssoft AntiRamsomware 2021 Ücretsiz lisansının özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • 2021 serisindeki yeni sürümlerde yapılan güncellemeler.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap