1. Anasayfa
  2. Rehber

3D Olmayan TV’de 3D Filmler Nasıl İzlenir

3D Olmayan TV’de 3D Filmler Nasıl İzlenir

Bugün size 3D Olmayan TV’de 3D Film Nasıl İzlenir onu göstereceğim. Teknoloji hızla büyüyor, TV bile Smart TV veya Android TV’ye dönüşüyor. Akıllı Android TV’nin İşlevleri, tıpkı herhangi bir Android Akıllı Telefonda bulunan özellikler gibi harikadır.

Yani, bir LED veya LCD TV’niz varsa veya 3D olmayan akıllı TV’niz varsa, o zaman bu yazı tam size göre çünkü size 3D Filmleri nasıl izleyip keyfini çıkarabileceğinizi ve en iyi 3D Görseli elde edebileceğinizi göstereceğim. Smart Tv’nizde ücretsiz olarak 3D sinema deneyimini yaşayın.

Dürüst olmak gerekirse, 3D Olmayan veya Smart Tv’de 3D Filmleri Oynatmanın veya izlemenin resmi veya doğrudan bir yolu yoktur, ancak tüm adımlarımı uygulamanız yeterlidir ve evde 3D olmayan TV’nizde 3D filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Peki, nasıl çalışır ve Smart TV’de 3D Filmleri nasıl izleyebilirsiniz. Aslında sadece bir Anaglyph 3D Filme ihtiyacınız var ve 3D Polarize Gözlük ile Smart tv’de 3D Anaglyph filmi izlerken 3D film deneyimi yaşayabilirsiniz.

Smart TV’de 3D Film izlemenin ne kadar kolay olduğunu hayal bile edemezsin ve hatta yüksek Menzilli Smart TV’ye ihtiyacında yok.

3D Film izlemek için gereksinimler

  • Smart TV ve Normal TV’ler için USB Pendrive Slot
  • USB Sürücüsü
  • Windows PC veya Dizüstü Bilgisayar (isteğe bağlı)
  • Polarize 3D gözlük

3D Olmayan TV’de 3D Filmler Nasıl İzlenir

Bunlar yerine getirmeniz gereken gereksinimlerdir ve Smart TV veya 3D Olmayan TV’de şimdiye kadarki en iyi 3D film deneyimini elde etmek için bu gönderideki tüm adımları izleyin.

İnanın bana, daha büyük ekranda 3D Film Deneyimi, Smart Tv’de izlemek gibidir, bayılacağınız olağanüstü bir deneyimdir.

3D filmleri evinizde Smart TV’nizde arkadaşlarınızla ve ailenizle hiçbir yere gitmeden izleyebilirsiniz ve önemli olan ücretsiz olmasıdır.

Burada tüm adımları izlemeniz gerekiyor ve evinizde Smart TV’nizde 3D Film deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

3D Filmleri İndirin

Bir 3D Anaglyph Filmi İndirmeniz gerekiyor. 3D anaglif film elde etmenin iki yolu vardır.

  1. Nereden indireceğinizi biliyorsanız, herhangi bir 3D filmini internetten doğrudan indirebilirsiniz.
  2. Cihazınızda zaten indirilmiş bir Normal 2D film varsa, herhangi bir 2D filmi kolayca Anaglyph 3D’ye dönüştürebilirsiniz. Bu en kolay yoldur ve bunu çevrimdışı yapabilirsiniz.

2D Filmi Anaglyph 3D’ye dönüştürün

3D Kalitesinde bir Film bulamıyor ve indiremiyorsanız, herhangi bir Yüksek Kaliteli veya Yüksek Çözünürlüklü 2D Filmi Anaglyph 3D’ye dönüştürebilirsiniz.

Herkesin yüksek kaliteli 3D Anaglyph filmleri bulması kolay değil ama herkes HD 2D Filmleri nasıl indireceğini biliyor. Böylece, aşağıdaki yazıyı okuyarak bir 2D Film İndirebilir ve 3D Anaglif’e dönüştürebilirsiniz.

TV’de 3D Anaglif Filmi Oynatın

Bir 3D Anaglyph filminiz olduğunda, 3D Filmi USB Pendrive’a kopyalayın ve USB Pendrive’ınızı akıllı televizyona takın. Pendrive’ı TV’ye bağlayın ve 3D filmi oynatın. Bunu akıllı televizyonunuzda kolayca yapabilirsiniz, değil mi?

3D Polarize Gözlük Satın Alın

3D polarize gözlükler

Artık 3D Anaglyph filmini akıllı televizyonunuzda oynatabilirsiniz, ancak 3D filmi kendi gözünüzden izlemek için 3D Polarize gözlüklere ihtiyacınız var.

Amazon’da çok düşük bir fiyata bulunan herhangi bir 3D Polarize gözlüğü satın alın. Aşağıdaki butona tıklayarak 3D Polarize gözlükleri inceleyebilirsiniz.

Amazon

Evde 3D Olmayan TV’nizde 3D Filmlerin Keyfini Çıkarın

Böylece artık Smart TV’nizde ücretsiz olarak 3D filmler izlemek mümkün. Bu faydalı gönderiyi arkadaşlarınızla, ailenizle paylaşın ve bu gönderiyi beğendiyseniz, yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir