Ana sayfa Oyun Merakla Beklenen Xbox One Güncellemesi

Merakla Beklenen Xbox One Güncellemesi

Kullanıcıların merak içerisinde beklediği Xbox One sonbahar güncellemesi yayınlanmışken, Microsoft bir yeni güncelleme haberi daha verdi.

2
0
PAYLAŞ

Xbox One severlerin uzun süredir merak içerisinde beklediği güncelleme en sonunda geldi. İkinci özellik dalgası ilede çok konuşulan ve bu ikinci özellik dalgasınında yakın bir zamanda kullanıcıya sunulacağı belirtilen sonbahar güncellemesi, Xbox One tutkunlarını oldukça sevindirecek görünüyor.

Mevcut olan Xbox’ları da en iyi hale getiren bu son güncelleme ile Xbox One X’in piyasalara temellerini atacak bir çok özellik kullanıcının beğenisine sunuldu. Xbox One’ın yeni güncellemesinin en büyük özelliklerinden biri ise Xbox Insiders programına kayıt olan kullanıcılar tarafından gönderilecek geribildirimlerle oluşturulan Home ekranının yepyeni bir görünüme kazanması olarak gösteriliyor.

Yeni güncellemenin diğer bir özelliği ise rehber sekmesinde bulunan arayüz. Sekmeler arası geçişlerde zorlanan kullanıcılar için geliştirilen bu özellik sayesinde geçiş yapmak kolay olduğu gibi, oyundaki arkadaşlar sekmesindende sizinle aynı oyunu oynayan arkadaşlarınızı görmeniz mümkün. Microsoft bir çok özelliği bu yeni güncelleme ile sunmuş olsada bir sonra ki büyük güncellemeyi de yıl sonunu beklemeden yayınlamayı planlıyor.

Yıl Sonundan Önce Bir Güncelleme Daha

Diğer büyük güncellemenin özelliklerinin ise şimdiden konuşulur hale gelmesi Xbox One güncellmesinin ne kadar büyük kitleleri etkisi altına aldığının bir göstergesi. Yeni gelecek ola büyük güncellemede ise geriye dönük uyumluluk istediklerini vurgulayan kullanıcılar heyecanlı bir bekleyiş süresine girdi.

Öte yandan Xbox 360’ın içerisinde ki avatarlar ise sosyal deneyimin bir parçası olarak görüldüğü için yeni güncellemede avatarlarda değişti. Bu özelleştirilebilir olan avatarlar Xbox platformunun diğer yönlerine sıkıca entegre edildi.

Hediye Oyun

Xbox One’ın yeni gelecek olan güncelleştirmesi doğrultusunda Microsoft, Microsoft Store aracılığı ile hediye oyun seçeneğini getirmeyi planlıyor. Bazı kullanıcılar için etkin halde olan bu seçenek, Xbox kullanan diğer oyuncular içinde eklenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here