Ana sayfa Mobil BlackBerry Motion 32 Saatlik Pil Ömrüyle Göz Kamaştırıyor

BlackBerry Motion 32 Saatlik Pil Ömrüyle Göz Kamaştırıyor

BlackBerry'nin Suudi Arabisten ve BAE'de satışa sunduğu telefonu BlackBerry Motion, uzun pil ömrü ile göz kamaştırıyor.

2
0
PAYLAŞ

BlackBerry’nin yakın zamanda piyasaya sürmek için hazırladığı orta segment telefonu BlackBerry Motion yüksek düzeydeki güvenlik önlemleri ve üst düzey batarya kapasitesi ile bütün dikkatleri üzerine topladı.

Merak Edenler İçin Yeni Video Yayınlandı

Kısa süre önce çıkartmak için hazırlandığı telefon hakkında bir video yayınlayan BlackBerry, yepyeni bir video ile yazılım alanında ki bir kaç değişikliği ve telefonun dayanıklılığını duyurdu. Telefonun başlıca ve en dikkat çekici özellikleri arasında ise uzun süreler dayanabilen pil ömrü bulunuyor. Aliminyum çerçeve ve çizilmeye karşı olan premium ekran koruması ile gelecek ekran, su ve tozlara karşı dayanıklılık sertifikasına sahip.

Bataryası 32 Saat

Rakiplerine karşı fark yaratmak isteyen BlackBerry, bu avantajını ise telefonun pil ömrü ile bağdaştırmış görünüyor. Bataryasının 4.000 mAh’lik olan gücü ile 32 saat kullanım ömrüne sahip BlackBerry Motion, kullanıcılar için neredeyse 1.5 günlük batarya avantajı sağlıyor.

Tam Bir Güvenlik Ustası

Yazılımsal olarakta değişikliğe giden BlackBerry Motion tam anlamıyla bir güvenlik sistemine sahip. Gizlilik tonu, BlackBerry DTEK, Kilit modu tarzındaki bir çok güvenlik paketini içerisinde barındıran telefon güvenliğin ön planda olmasını isteyen kullanıcılar için paha biçilemez bir kaftan halinde. Android 7 Nougat işletim sistemi ile çalışan telefonun, çıkışından sonra güncelleme ile Android 8’e geçiş yapması planlanıyor.

Suudi Arabistan ve BAE tarzı ülkelerde ön siparişi alınan BlackBerry Motion için 460 dolar gibi bir fiyat biçilmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here