Ana sayfa Donanım Microsoft’un Göz Bebeği Surface Book 2 Tanıtıldı

Microsoft’un Göz Bebeği Surface Book 2 Tanıtıldı

Microsoft'un göz bebeği olan ve geleceğin bilgisayarı olarak tabir edilen Surface serisinin 2. modeli Surface Book 2 tanıtıma çıkarıldı.

6
0
PAYLAŞ

Microsoft’un en üst seviyesi olarak görülen 2’si 1 arada cihazı olan Surface Book 2 tanıtımları başladı. Cihazın göz kamaştıran özellikleri, zarif ve kompakt duruşunu bir gövde üzerinde toplayan Microsoft’a olumlu geri dönüşler sağlandı.

Microsoft’un Göz Bebeği

Fiyatının yüksek olması ve göz kamaştıran özellikleri içerisinde barındırmasıyla hakkında çok konuşulan Surfece serisinin 2. modeli Surface Book 2 firmanın görüşüyle geleceğin laptopu olarak tanıtılıyor.

Masaüstü bilgisayarlar, laptoplar ve tabletler arasında bulunan bariyerleri aşan Surface Book 2, masaüstü bilgisayarların yüksek özelliklerini taşımakla kalmayıp, tabletlerin yaratıcılığını ve laptopların pil ömürleriyle birlikte kullanım kolaylığınıda içerisinde taşıyor. Microsoft’un Surface Book 2 cihazı ise Nvidia GeForce GTX 1050 ve 1060 ekran kartı seçenekleri ile birlikte sunulacak.

3 Boyut ve Yüksek Grafik Özellikleri

Üç boyutlu çalışma yapabilen ve yüksek grafiklere sahip olan bilgisayarın 8. Nesil Intel Core i7 işlemciside göz kamaştıran özelliklerin yanında gelecek. Surface Book 2’nin tanıtımı sırasında Apple ile boy ölçüştüğünü belirten Microsoft, Surface’in Macbook Pro’nun oranını 2 kat aştığını ve Macbook Pro’dan yedi kat daha güçlü olduğunu belirtmekten geri kalmadı.

17 saatlik video oynatma kapasitesi sunan Surface Book 2’nin 13 inç boyutunda bulunması ve sadece 1,5 kilogram ağırlığında olması kullanıcıları sevindiren en büyük etkenlerden biri olarak görünüyor. Biraz daha büyük olan 15 inç’lik boyutu taşıyan Surface 2 modelinin ağırlığının ise 1,9 kilogram olması içerdiği donanım parçalarına bakılırsa oldukça muzzam olduğu söylenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here