Ana sayfa İnternet Google Takvim Uygulamasını Güncelledi

Google Takvim Uygulamasını Güncelledi

Google Takvim uygulamasının Web arayüzünü güncelleyerek, daha çok işletmeyi bünyesine katmaya hazırlanıyor.

4
0
PAYLAŞ

Google, organizasyon ve düzenleme servislerinden biri olan Takvim uygulamasının Web arayüzünde yeniliklere giderek ve yeni güncellemeler sunarak kullacıların beğenisini kazanmak için uğraşıyor.

Kesintisiz çalışmaya izin veren ve programları detaylandırarak haftalık, aylık, yıllık hatta günlük planlar üzerinde çalışılabilen uygulama Google Takvim, yeni özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Web arayüzünde değişikliğe giden Google, daha çok işletmelerin tercih ettiği Takvim’i daha çok işletmeyi bünyesine almak için değiştirmiş olarak gözüküyor.

Yeni Takvim G Suite Desteği İle Geldi

Mobil uygulamasıylada göz kamaştıran Google Takvim, geliştirilen güncelleme sonrasında ki yeni versiyonunda G Suite desteği almış olarak görünüyor. G Suite desteği ile işletmelerin toplantı odalarını oluşturmayı planlayan Google, bu özellik ile işletmelerin ekipman listesinin nerede olduğunu bilmenin yanı sıra, toplantı katılımcılarının görünmesini dahi yeni arayüzüne katmış bulunuyor.

Davet Sistemi Artık Daha Kullanışlı

Google Takvim’e gelen güncelleme ile yeni özelliklerin bir diğerinin ise davet sistemi olduğu biliniyor. Önceden davet için düz metin olarak şablon gönderen Takvim uygulaması, artık zengin metin içerikleri ile davet hazırlayıp gönderebilme olanağını kullanıcılara sunuyor. Bunun yanı sıra artık davetlere interaktif linkte ekleyebilecek olan kullanıcılar daha bir çok özelliğe Takvim uygulaması ile kavuşmuş durumda bulunuyor.

Güncellemenin gelmesiyle bir çok özelliği bünyesine alan Takvim uygulamasının en önemli özelliklerinden birininde, birden fazla takvimi yan yana dizerek görüntülemek olduğunu belirtebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here