Ana sayfa Oyun League Of Legends Açık Beta Alımları Başladı

League Of Legends Açık Beta Alımları Başladı

100 milyondan fazla oyuncuyu sunucularında barındıran League Of Legends oyununun yeni sunucusu için açık beta alımları başladı.

7
0
PAYLAŞ

100 milyona yakın oyuncuyu içerisinde barındıran League Of Legends açık beta sunucularına test oyunsucu almak için uzun süren bir aranın sonucunda alımları tekrardan açtı.

Alımlar Tekrardan Açıldı

Riot Games’in bir oyunu olan League Of Legends’ı duymayan kalmamıştır. Zaman zaman turnuvaları olan ve bir çok oyuncunun yakından takip ettiği oyunun tam 11 senelik hayatına beta olarak devam etmesi, 7 senelikte açık beta haline gelmesiyle oyunun 100 milyondan fazla kitlesi oluştu. Bu gelişen büyük başarıdan sonra alımlarını kapatan League Of Legends PBE yani Açık beta sunucusuna alımları çok uzun bir aradan sonra tekrar açtı.

Yeni alımların eski açık beta alımlarına nazaran daha kolay olacağının duyurulması sonucunda oyun severlerin yüzleri güldü. Eski açık beta alımlarında günlerce bekleten oyun artık yeni beta kullanıcılarını bekletmeden test için hemen alacağını belirterek oyun dünyasına yeni sunucuyla hızlı bir giriş yaptı.

Nasıl Kayıt Oluyoruz?

Açık beta hesabı, oyuna yeni gelmiş olan özellikleri önceden test etmek ve hata görülürse yazılımcılara haber vermek üzerine kurulu bir sistem olarak biliniyor.

Açık beta testine üye olmak için oyuna yeni gelen takdir sistemi ile kendinize ait ana hesabınızda 3 level olup, oynadığınız sunucu üzerinden League Of Legends’in resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Giriş sonrasında ise “Uyumluluğumu Kontrol Et” seçeneğine tıklayarak sistemin uygun olup olmadığınızı saniyeler içerisinde kontrol etmesini beklemeniz gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıktan sonra eğer sürekli ceza almış bir oyuncu değilseniz, size sadece açık betada kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi belirlemek kalıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here