Ana sayfa Mobil Google Fotoğraflar Evcil Hayvanları Tanıyor

Google Fotoğraflar Evcil Hayvanları Tanıyor

Google Fotoğraflar Ekim ayının başında çıkardığı yeni güncelleme ile 3.6 sürümüne yükselirken, evcil hayvanları ismi ile arama özelliğini de bu güncelleme ile duyurdu.

11
0
PAYLAŞ

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda sınırsız video ve sınırsız fotoğraf depolama alanı sağlayan Google Fotoğraflar uygulaması sürekli yeni bir güncelleme ile kullanıcıların beğenisine çıkıyor. Her geçen gün kullanımı artan Google Fotoğraflar uygulaması yeni yaptığı güncellemelerle Android cihazlar için vazgeçilmez bir hale geldi.

YENİ GÜNCELLEME YAYINLANDI

Ekim ayının ilk haftasında Android cihazlar için yeni güncelleme çıkartarak sürümünü 3.6’ya yükselten Google Fotoğraflar uygulaması bu yenilikle birlikte artık evcil hayvanlarınızı tanıma özelliğine kavuştu.

EVCİL HAYVANLARI TANIYAN UYGULAMA

Yeni algoritması ile gözde bir hale gelen Google Fotoğraflar uygulaması kendini bir adım daha geliştirerek evcil hayvanların fotoğraflarını tarayıp otomatik olarak gruplandırabilir bir hale getirildi. Kullanıcıların çektiği binlerce fotoğraf arasında dolanmak zorunda kalmadan, telefon sahiplerinin kedi, köpek, kuş tarzı kelimeleri aramasıyla istedikleri fotoğrafa ulaşabileceği belirtildi. Hayvanların isimlendirilmesinede olanak tanıyan Google Fotoğraflar’da artık kullanıcılar evcil hayvanlarının resmini, evcil hayvanlarının ismini yazarakta arayabilecekler.

EMOLOJİ İLE ARAMA YAPMA

Öte yandan arama yaparken hayvan emolojilerinin dahi kullanılmasını sağlayan Google, hayvan sever kullanıcıları yeni yaptığı güncelleme ile resmen büyüledi. 500 milyon aktif kullanıcısı bulunan Google Fotoğrafların yeni güncellemesinin tüm kullanıcılara ulaşmasının biraz zaman alacağı belirtilirken, daha bir çok yeniliğin gelmesi için başka güncellemeler üzerinde çalıştığı belirtildi.

Google Fotoğraflar’ın yeni güncellemesinin ardından, güncellemeye sahip olan ve olumlu bir çok görüş yayınlayan sosyal medya kullanıcıları, yeni gelen özellikleri deneyerek sosyal medya hesapları üzerinden bir çok fotoğraf paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here